Yapı Kredi Bankası - Kredi Mühendisi

Yapı Kredi Bankası
Sim Kart Değişikliğinde Bloke Kaldırma
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, (BDDK) 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren geçerli olan düzenlemeye göre, bankaların internet şubelerine (daha&helliip;)
Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar
Nakit işlemlerini bankalar üzerinden gerçekleştirmek zorunda olan kişilerin en büyük sorunu işlem masrafı ödemeleridir. (daha&helliip;)
Bankaların Emekli Maaş Aktarım Kampanyaları
Bankalar, mevcut müşteri sayılarını arttırmak ve kendilerine yeni kaynaklar yaratmak amacıyla emekli maaşı alan kişileri, maaşlarını kendi bankalarına (daha&helliip;)
Tüm Bankaların EFT Saatleri
Elektronik Fon Transferi yani herkes tarafından bilinen adıyla EFT, bankalar arası para transferi işlemidir. Aynı banka şubeleri arasında yapılan para (daha&helliip;)
Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar
Kredi kartı, özellikle alışverişler sırasında sizlere avantaj sağlayan kredili bir karttır. Mevcut olan aylık gelirinize ve diğer bankalardan kullanmakta olduğunuz (daha&helliip;)
Bankaların Çalışma – Mesai Saatleri
Türkiye’de 53 adet banka faaliyet göstermektedir. Bunlardan; 4 tanesi Kamu Kalkınma ve Yatırım Bankası, 3 tanesi TMSF bünyesindeki bankalar, 5 tanesi (daha&helliip;)
Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar
Bankacılık ürün ve hizmetlerinde gün geçtikçe görülen çeşitlilik, şubeler üzerindeki iş yüküne bağlı olarak da operasyonel maliyetleri arttırmıştır. (daha&helliip;)
Kamu Personeline Özel Kredi Veren Bankalar
Kamu personeline özel kredi veren bankalar, mevcut müşterilerine düzenledikleri kampanyalarının yanında kamu personeline de çok cazip vade (daha&helliip;)
Findeks Kredi Notu Öğrenme
Bankalar üzerinden yapılan kredi ve kredi kartı başvuruları, öncelikle kişilerin mevcut olan kredi notuna göre ön değerlendirmeye tabii tutulmakta (daha&helliip;)
En İyi & Avantajlı Kredi Kartları
Bankaların mevcut ürünleri arasında yer alan kredi kartları, genel olarak aynı özelliklere sahip olsa da bazı bankalar, müşterilerinin günlük alışkanlıklarına (daha&helliip;)
Daha Fazla İçerik Yükle