TEB'den faizsiz, masrafsız 1000TL Hesabınızda - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

TEB’den faizsiz, masrafsız 1000TL Hesabınızda

TEB’den faizsiz, masrafsız 1000TL Hesabınızda

TEB’den herhangi bir faiz ve işlem ücreti olmadan 1000 TL’ye kadar kredi veya nakit avans almak mümkün. Kampanya TEB’in internet sayfasında Cepte Para olarak geçiyor ancak internet sayfasında şu an kampanya görünmüyor. 20 Ağustos 2015 tarihi CEPTETEB kartımla denediğim kadarıyla kampanya halen aktif.

Yalnız CEPTETEB ile Cepte Para almak istiyorsanız elinizdeki fiziksel kart numarasını kabul edilmemekte. Öncelikle internet şubesinden veya mobil uygulama üzerinden bir sanal kart yaratmanız ve bu karta yeterli limit aktarmanız gerekmekte.

Kampanyaya katılım için müşterilerin bankaya kayıtlı cep telefonlarıyla PARA yazıp boşluk bırakarak, kredi kartının son 6 hanesini 4616’ya kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. (Örnek: PARA 123456)

Cepte Para işlemlerinde kampanya süresi boyunca faiz ve ücret alınmayacaktır.

Kampanyadan sadece 1000 TL talep edilebilir. Müşterinin nakit avans limitinin yetersiz olması durumunda kullanılabilir limitine göre 900 TL, 800 TL, 700 TL, 600 TL, 500 TL, 400 TL, 300 TL, 200 TL veya 100 TL Cepte Para hesaba aktarılabilecektir.


CEPTETEB Ulaşım Kampanyası Uzadı! (Ekim)

Enpara & Cepteteb ve Nuvo Ekim Faiz Oranları


[ads]

cepteteb-1000tl-faizsiz

→Detaylar

Kampanyada talep edilen 1000 tl, değerlendirme yapıldıktan sonra müşterilerin ana vadesiz hesaplarına aynı gün içinde aktarılacaktır.

Kampanyada talep edilen 1000 TL’nin geri ödemesi, bir sonraki ekstre döneminden başlamak üzere 6 eşit taksitte ekstrelere yansıyacaktır. Farklı taksit seçeneği mümkün değildir.
Kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun TEB kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
Ek kartlar kampanyadan faydalanamaz.

17.12.2010 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesi ve 22. maddesindeki Yönetmelik Değişikliği kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde %50’sine kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.

TEB, CEPTE PARA kampanyası koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,5 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,4 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.teb