Polislere Özel Kredi İmkânları - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Polislere Özel Kredi İmkânları

Polislere Özel Kredi İmkânları

Bankaların kamu personeline özel kredi kampanyaları dâhilinde polislere de kredi kullandırılmaktadır.  Emniyet mensuplarının da bu kredi avantajlarından faydalanabilmesi için, başvuru sırasında yanlarında polis kimliklerini ve nüfus cüzdanlarını bulundurmaları yeterlidir. Ayrıca bazı bankaların POLSAN ile yaptıkları protokol gereği, Polis Bakım ve Yardım Sandığı ortaklarına da son derece uygun faiz oranları ve vadelerde konut kredisi kullandırmaktadır. Şimdi de bu kampanya dâhilinde konut kredisi veren bankaların hangileri olduğuna bakalım.

İş Bankası’ndan POLSAN Ortaklarına Özel Ev Kredisi Fırsatı

İş Bankası’nın POLSAN Ortaklarına ve eşlerine özel düzenlediği ev kredisi fırsatında 120 aya varan vadelerde konut kredisi kullandırılabilmektedir. Bu kampanya dâhilinde konut kredi limitinin %0,5 i oranında kredi tahsis ücreti alınmakta olup, bazı durumlarda bu ücretin tahsilinden vazgeçilebilmektedir.

Bu kampanya dâhilinde 100.000 TL kredi limitli 120 ay vadeli ve 3 ay da bir ödemeli bir kredi için;

  • Taksit tutarı: 4.693,53 TL
  • Faiz oranı: %1,17
  • Geri ödenecek toplam tutar: 187.741,08 TL
  • Ekspertiz ücreti: 750 TL
  • Taşınır ve taşınmaz rehin tesis: 110,63 TL
  • DASK: 154 TL
  • Konut sigortası: 174 TL
  • Hayat sigortası: 886,05 TL

olarak hesaplanmaktadır.

Kampanya dâhilinde yapılması planlanan masrafların tamamı ortalama değer üzerinden belirlenmiş olup, ilgili sigorta bedelleri de konutun bulunduğu konuma ve büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

POLSAN Ortaklarına Özel Konut Kredisi Avantajı Sunan Diğer Bankalar

[ads2] Polis Bakım ve Yardım Sandığı ortaklarına özel konut kredisi kampanyası düzenleyen diğer bankalar arasında; Mortgage Uzmanı Garanti, Türk Ekonomi Bankası ve Vakıfbank da yer almaktadır.

Garanti Bankası, oluşacak maliyet kadar ekspertiz ücreti tahsilatı uygulaması dâhilinde hareket etmekte olup, ipotek tesis ücreti olarak da 160 TL almaktadır. Ayrıca yapılacak olan hayat sigortasına bağlı olarak, normal müşterilerine uyguladıkları faiz oranında 2 puan daha düşük faiz oranı ile kredi kullandırmaktadır. Konu ile ilgili tüm detayları bankanın resmi web sitesinden edinebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası, bu kampanya dâhilinde dosya masrafı almamaktadır. Ekspertiz ücreti olarak 500 TL, ipotek tesis ücreti olarak da 159,30 TL tahsil etmektedir.

Vakıfbank ise, bu kampanya dâhilinde 120 aya varan vadelerde kredi kullandırmaktadır. Ekspertiz bedeli konuma ve m2 ya bağlı olarak değişmekte olup, fatura tutarı üzerinden tahsil edilmekte ve dosya masrafı, ipotek tesis ücreti ve kredi tahsis ücreti de tahsil edilmemektedir. Kampanya dâhilindeki tüm detayları Vakıfbank internet sitesinden ve size en yakın Vakıfbank şubelerinden alabilirsiniz.