Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Finansbank kredi başvuruları; internet, şube ve sms kanalıyla yapılabilmektedir. Mevcut olan skor puanınızın ve gelirinizin yeterli olduğunu düşünüyorsanız Finansbank 5030 sms kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankaların kredi ihtiyacı olan müşterilerine sunmuş olduğu kolaylıklar arasında sms ile başvuru yer almaktadır. Findeks puanı uygulaması ile birlikte birçok banka internet üzerinden ve sms ile kredi başvuruları almaya ve böylece hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin işlemlerini daha da hızlandırmaya gayret etmektedir.

Şube haricindeki diğer iletişim kanalları üzerinden yapılan başvurular ön değerlendirme niteliği taşımaktadır. Bu kanallar aracılığıyla sizden istenilen bilgileri tam ve eksiksiz bildirmeniz gerekir. Verilen bilgilerin güncel olması kredi onay aşamasını hızlandırmaktadır. Bu nedenle sizden istenilen bilgileri doğru ilettiğinizden emin olun.

finansbank-5030-kredi-basvuruFinansbank 5030 sms kredi başvurusu yapmak için gerekli olan cep telefonu ve tc kimlik numarasıdır. Finansbank ihtiyaç kredileri için 5030 sms servisini kullanabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınız için cep telefonunuzun mesaj bölümünden TC kimlik numaranızı yazarak 5030’a sms göndermeniz gerekmektedir. İlgili mesaj ulaştığı zaman, TC kimlik numaranıza göre skor puanınız kontrol edilir ve belirlenmiş olan kredi notuna sahip iseniz çok kısa bir süre içinde yine cep telefonunuza ön onay mesajı gelir. Bu mesaj sonrasında size en yakın Finansbank şubesine giderek sizin için belirlenmiş kredi limitini kullanabilir ya da ihtiyacınız olan kredi limitinin şube tarafından değerlendirilmesi için yapılması gereken diğer işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Kredi Alma İhtimalinizi Arttırın

Finansbank müşterisi iseniz ve güncel gelir belgeniz ve adres teyidi evraklarınızı daha önceden teslim etmiş iseniz, sadece nüfus cüzdanınız ile kredi kullandırım işlemleri gerçekleştirilir.

Eğer ilk defa Finansbank ile çalışacak iseniz; gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve adres teyidi için adınıza kayıtlı bir fatura ile şubeye başvurmanız gerekecektir.

Finansbank 5030 sms kredi başvurusu yaptığınızda gelen ön onay mesajına istinaden en geç 1 ay içinde size en yakın Finasbank şubesine başvurmanız ve sizden istenilen evrakları teslim ederek kredi başvurusu işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Bu sürenin geçmesi halinde aynı işlemi tekrar yapabilir ya da diğer başvuru kanallarını deneyebilirsiniz.

Finansbank 5030 sms kredi başvurusu sırasında göndermiş olduğunuz sms kullandığınız şebekeye bağlı olarak ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. Kullandığınız şebekedeki yoğunluğa bağlı olarak eğer hata mesajı alıyorsanız, bir süre bekledikten sonra yeniden başvurunuzu yenileyebilirsiniz. Eğer başvuru sırasında yanlış bilgi iletmiş iseniz, doğru bilgilerin yer aldığı sms mesajını yeniden 5030’a göndermeniz gerekecektir. Tabi ki bu da aynı bir sms ücretin alınmasına neden olur.