Esnafa Faizsiz Kredi Fırsatları - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Esnafa Faizsiz Kredi Fırsatları

Esnafa Faizsiz Kredi Fırsatları

Esnaf ve zanaatkarlara özel olarak ihtiyaç kredisi kapsamında olan esnaf kredileri, işyeri ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayıp işinizi büyütmek için ve yeni adımlar atmak esnaflara büyük avantajlar sunmaktadır. Özellikle son günlerde de gündemden düşmeyen esnafa 30 bin TL faizsiz kredi desteği ve esnaflar için bankaların hazırladığı bir çok esnaf kredisi paketi bulunmaktadır.

64. Hükümet seçim beyannamelerine göre esnafa 30 bin TL’ye kadar faizsiz kredi desteği verilmesi planlanıyor. Henüz bu kredinin ayrıntıları kesinleşmese de bununla birlikte basit usulde vergilendirilen esnafa, çiftiçilere esnaf ve zanaatkarlara kdv ve kredi desteği alanında bir çok yenilik görünmekte.

Bankaların da esnaflara özel hazırladığı 0 faizli ya da uygun faizli esnaf kredisi paketleri bulunmaktadır. Eğer devlet desteğinden faydalanamıyorsanız veya prosedür ile vakit kaybetmek istemiyorsanız, bankalar aracılığıyla uygun kredi imkanları bulabilirsiniz.


KOSGEB Hibe Kredi ve Destekleri

→ Çiftçi Kredisi Veren Bankalar


HalkBank Sıfır Faizli Esnaf Kredileri

Halkbank’ın sağladığı kredi desteği ile işyerinizin ekipman, makine ve demirbaş alımlarınızda, işyeri gider kalemlerinizde kullanmak üzere esnaflara 30.000 TL ye kadar %100 faiz indirimli kredi imkanı sunmaktadır.

Ayrıca genç girişimcilere özel KOSGEB programlarını tamamlayan ve gerekli şartları sağlayan girişimcilere de %100 faiz indirim imkanı sunulmaktadır. Kaybolmaya yüz tutan meslek kolları ve ustalık belgesi sahipleri de Halkbank’ın faizsiz kredi kampanyalarından yararlanabilmektedirler.

 

YapıKredi Kobi kredileri

Turizm, gıda, perakende gibi bir çok sektörde Yapıkredinin kobi kredi seçeneklerinden faydalanmanız mümkün.

Kredi türüne göre değişen vade ve limit oranlarına bağlı olarak. Nakit destek kredisi, makine donanım kredisi, turizm kredisi, taksi kredisi, franchising kredisi, 2b arazi kredisi gibi bir çok kredi paketi bulunmaktadır.

 

İşBankası Esnafa Yeni Yıl Kredisi

İşbankası da KOBİ’lere desteğini veriyor ve kredi imkanlarından faydalandırarak kredi desteği sunuyor.

5 Ocak 2016’ya kadar Kobilere özel hazırlanan 36 aya varan vadeye sahip 150.000 TL’ye kadar kredilere, ilk 3 ay ödemesiz olarak sahip olabiliyor.

İşini büyütmek isteyen kobi ve esnafa bir çok banka diğer kredi çeşitlerine göre hem daha yüksek miktarlarda kredi verebilmekte hem de özel faiz oranları ve vade imkanları sunmaktadır. İşyeriniz için en uygun faiz oranını seçerek siz de bugün işinizi büyütmeye başlayabilirisiniz.