Krediler - Kredi Mühendisi

Krediler
Kredi faizleri Düşecek mi? Kredi Faizleri Yükselecek mi? (3 Dakikada Kesin Cevap)
Kredi faizleri, bankadan bankaya değişmekle birlikte neredeyse her gün yenilenmektedir. Bankalar, piyasa koşullarına ve kasalarında bulunan nakite göre kredi faizleri konusunda aksiyon alabilmektedir.  Sürekli olarak değişen faizler ise vatandaşa "kredi faizleri düşecek mi?"  sorusunu bir hayli fazla sordurmaktadır. Bildiğiniz üzere 7 Kasım 2020 tarihinde Merkez Bankası Başkanı olarak Naci Ağbal atandı. Bu tarihten sonra ise piyasa dostu açıklamalarla piyasaya
Findeks Kredi Notu Nedir? Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?
Findeks kredi notunuzun sizin davranışlarınızın bir sonucu olduğunu 3 dakikada öğrenmeye ne dersiniz? Babanıza bile güvenmeyin denilen bir dönemde kimsenin kimseye bedavadan para vermeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki, bu durumda "bankalar neden insanlara kredi verir?" sorusu aklınızda belirebilir. Çünkü, bankalar kredi vererek para kazanırlar. Ancak burada çok ciddi bir koşul vardır: Verdikleri kredileri geri alabilmeleri gerekir. Kredi, bir tür borçtur. Size güveniyorum, kredibilitenize inanıyorum ve size verdiğim
Konut Kredisinde KDV İadesini Geri Alma
Birçok haber sitesinde; konuta uygulanan KDV oranlarının düşürülmesi ile konut kredisi kullanan kişilerin bankalara başvuru yaparak KDV iadesi (daha&helliip;)
Vakıfbank Sarı Panjur 120 Ay Konut Kredisi
Ev sahibi olmak artık çok kolay. Vakıfbank Sarı Panjur kredileri arasında sizin için en uygun vadeyi, en uygun faiz oranları ile kullanarak, hayalinizdeki (daha&helliip;)
Kredi Ara Ödemede Faiz İndirimi
22 Mayıs 2015 tarihinde yayımlanan ve bu tarihten 6 sonra yürürlüğe giren Tüketici Kredisi Sözleşmeleri Yönetmeliğine göre tüketici, (daha&helliip;)
Ön Onaysız (Kesin) Kredi Veren Bankalar
Bankalara yapacağınız kredi başvurularının hızlı ve evraksız olarak sonuçlanması sonrasında ön onaysız kredi kullanmış olursunuz. (daha&helliip;)
Tarım Kredisi Nasıl Alınır?
Birçok banka yanında özellikle Ziraat Bankası tarafından Devlet Destekli Tarım Kredileri verilmektedir. Ancak biz bu yazımızda (daha&helliip;)
Bireysel Kredi Vadeleri Uzadı mı?
27 Eylül 2016 tarih 29840 sayılı banka kartları ve kredi kartları hakkında yönetmelikte değişiklik yapılmasına ilişkin yönetmeliğin 2. Maddesine (daha&helliip;)
Ölen Kişinin Kredi Borcu
Kredi kullandırımı sırasında birçok banka tarafından hayat sigortası yapılmaktadır. Hatta bazı bankalar sigorta yapılmasını zorunlu kılmaktadır. (daha&helliip;)
2022 engelli maaşı alan kredi çekebilir mi?
Engelli maaşı ya da bir diğer adı ile 2022 aylığı, engelli vatandaşlarımızın yanında yaşlı ve muhtaç kişilere de verilmektedir. Bu kişilerin kredi (daha&helliip;)
Daha Fazla İçerik Yükle