Kredi Notu - Kredi Mühendisi

Kredi Notu
Findeks Kredi Notu Nedir? Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?
Findeks kredi notunuzun sizin davranışlarınızın bir sonucu olduğunu 3 dakikada öğrenmeye ne dersiniz? Babanıza bile güvenmeyin denilen bir dönemde kimsenin kimseye bedavadan para vermeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki, bu durumda "bankalar neden insanlara kredi verir?" sorusu aklınızda belirebilir. Çünkü, bankalar kredi vererek para kazanırlar. Ancak burada çok ciddi bir koşul vardır: Verdikleri kredileri geri alabilmeleri gerekir. Kredi, bir tür borçtur. Size güveniyorum, kredibilitenize inanıyorum ve size verdiğim
Kredi Notu Hangi Aralıklarla Güncellenir?
Kredi Notu Hangi Aralıklarla Güncellenir? Kredi notu, hem bireysel hem de kurumsal kimlikle, banka, finansman, faktoring ve leasing şirketlerinden yapılan tüm finansal işlemlerin belirli bir puana dönüştürülmüş halidir. Bu sistem aracılığıyla finansal kuruluşlar, başvuru sahibinin ödeme geçmişi hakkında bilgi edinir. Kredi notu hangi aralıklarla güncellenir, kredi raporu hangi dönemleri kapsar, hızlı rapor oluşturma süreci ve kara listede olanlar için kredi notu güncellemesi gibi merak edilen konularda detaylı incelemeye makalemizden
Findeks Notunu TC Kimlik No ile Sorgulamak
Banka ve finans kurumlarında yapılan işlemlerde findeks notunun ne kadar önem taşıdığını artık hepimiz bilmekteyiz. Kredi ve kredi kartı başvuruları (daha&helliip;)
Opet & Findeks İşbirliği ile 50 TL Hediye Akaryakıt!
Findeks ve Opet firmalarının ortak düzenledikleri kampanya kapsamında Nisan ayının 1'i ile 15'i arasında yapacakları ilk defa Findeks kredi notu ile birlikte (daha&helliip;)
Findeks Kredi Notu Öğrenme
Bankalar üzerinden yapılan kredi ve kredi kartı başvuruları, öncelikle kişilerin mevcut olan kredi notuna göre ön değerlendirmeye tabii tutulmakta (daha&helliip;)
Garanti Bankası Kredi Notu Sorgulama & Öğrenme
Bankacılık işlemlerinin internet ve mobil bankacılık aracılığıyla yapılması, birçok kişinin işlemlerinin daha hızlı sonuçlanmasını sağladı. Bankaların (daha&helliip;)
Eşlerin Borç Durumu Birbirini Etkiler mi?
Bankalar, belirli şart ve koşulda kredi kampanyaları düzenlemektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hangi koşullar sizin için uygun ise o krediye başvurunuzu (daha&helliip;)
Toplam Kredi Limiti Nedir?
Bilindiği gibi bankalar aracılığı ile yapılan kredi başvurularında kullanılmakta olan kredi notu ve risk raporu Findeks üzerinden alınmaktadır. (daha&helliip;)
Araç Kiralamada Kredi Notu Dönemi
Kredi notunun hayatımızdaki yeri hızla artmaya devam ediyor. Yakın zaman içerisinde Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKDER) ve (daha&helliip;)
Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme
Kredi kayıt bürosunun faaliyete geçmesi ve üye bankalarında, mevcut olan kredi ve kredi kartı kayıtlarının ödeme performansını buradan (daha&helliip;)
Daha Fazla İçerik Yükle