Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ülkemizin önde gelen, kullanıcılarına bir çok avantaj ve fırsat sunan bankalarından bir tanesidir. Yapı Kredi’nin kredi kartı alanında da bir çok farklı ürünü bulunmaktadır. Yapı Kredi Worldcard, Crystal Kredi Kartı, Adios Kart, Fenerbahçe World Card, Taksitçi kartı, Play Card gibi farklı kredi kartları tüketicilerin beğenilerine sunulmaktadır.

Bu kartlardan bir kısmını incelemiştik, kalan kısımları da incelemeye devam edeceğiz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Kredi Kartı başvurunuz için kullanabileceğiniz ilk kanallardan bir tanesi Yapı Kredi banka şubelerini kullanmak. Eğer şubeye gitme imkanınız bulunuyorsa kimliğiniz ve maaş bordrounuzla birlikte Yapı Kredi şubelerine uğrayarak bizzat başvuru yapabilirsiniz.


Adios Kart Avantajları

Opet Worldcard 50TL Yakıt Puan Kampanyası


İnternet Başvurusu

Kart başvurunuz için kullanabileceğiniz diğer bir ortam ise, internet. Yapı Kredi’nin kendi internet sitesi üzerinden başvurmak istediğiniz kart için gerekli bilgileri doldurup kolayca başvurabilirsiniz. Daha sonra banka sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapmakta.

yapikredi-worldcard-basvuru

World Card SMS İle Nasıl Başvuru Yapılır?

Yapı Kredi Kredi Kartı başvurunuz için kullanabileceğiniz ortamlardan biri de SMS. Oturduğumuz yerden kolayca SMS ile başvurumuzu yapıp, geri dönüşü bekleyebiliriz.

Örneğin Yapı Kredi World Card başvurusu için;

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421’e gönderin.

Yaptığınız WORLD Card başvurusunu SMS ile de kolayca takip etmeniz mümkün. World Başvurunuzu WORLD boşluk TC Kimlik numaranızı 4407’ye SMS atarak takip edebiliyorsunuz.

Türkiye’nin en bonkör kartı sloganıyla hizmetlerine devam eden World kart, yaygın üye işyerleri ve kazandırdığı worldpuanlarla oldukça popüler kartlar arasında. Güncel World card kampanyalarını sitemizden Kampanyalar bölümünden takip edebilirsiniz.