En İyi & Avantajlı Kredi Kartları - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

En İyi & Avantajlı Kredi Kartları

En İyi & Avantajlı Kredi Kartları

Bankaların mevcut ürünleri arasında yer alan kredi kartları, genel olarak aynı özelliklere sahip olsa da bazı bankalar, müşterilerinin günlük alışkanlıklarına bağlı olarak en iyi & avantajlı kredi kartlarını hizmete sunmuşlardır.

En iyi & avantajlı kredi kartları arasında yer alan kredi kartlarını inceledik. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

 

Garanti Bankası – Bonus Card Kredi Kartı

 Bonus Card sahipleri için birçok alternatif hizmet verilmektedir. Bunlar arasında yer alan Valet Parking ve Havaalanı Shuttle hizmetlerinin yanında aşağıda belirtilen diğer asistanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bonus Card Kredi Kartı ‘nda yıllık üyelik ücreti alınmaktadır.

 

  • Garanti Uçuş Hattı: Bu hattı aradığınızda uçak biletiniz için 6 aya varan taksitlendirme yapabilirsiniz.
  • Bonus Gezi: Bu hizmet tatillerinizi organize eder ve size en uygun fiyat ve taksit seçenekleri bularak size bildirir.
  • Garanti Asistan: Bu hizmet ile eviniz için çilingir, tamirci çağırabilir ya da arabanız yolda kaldığı zaman çekici talep edebilirsiniz.

Yapı Kredi – Adios

Adios kredi kartı Worldcard özelliğinin yanında birçok avantaj daha sağlar. Yıllık aidat ücreti alınmaktadır. Bu kart üzerinden anlaşmalı üye işyerleri üzerinden yapılan alışverişlerde ekstra puan kazanırsınız.

Kazanmış olduğunuz puanlarınız, seyahat harcamalarınız ile birlikte daha çok katlanır. Biriken bu puanlarınızı uçak bileti, gemi ve otobüs bileti alımında kullanabileceğiniz gibi otel ve restoran harcamalarınızda da kullanabilirsiniz. Puanlarınızın yetmediği durumlarda Avans Puan da kullanabilirsiniz.

 [ads]

İş Bankası – MaxiMiles Kredi Kartı

Yıllık kart ücreti olan ve alışverişlerinizde mil kazandıran kredi kartıdır. En büyük avantajı da bilet ücretiniz kadar mil kazandırmasıdır.

MaxiMiles Kredi kartı diğer uçuş kartlarının yanında daha birçok avantajı da beraberinde getirir. Bunlar arasında;

  • Bölge ve yolcu kotası olmadan uçak bileti ücretiniz kadar mil ile biletinizi alabilir,
  • Atatürk Havaalanı otopark ödemelerinde %50 oranında indirim,
  • Dünyanın hangi köşesinde olursanız olun Millennium Lounge ve MaxiShuttle hizmetleri ile benzersiz ayrıcaklılar

sizleri beklemektedir.

Tüm bunların yanında, MaxiMiles kartı ile nakit avans kullanabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi de bu kart üzerinden yapabilirsiniz. Maximum Kart özelliği de taşıdığı için diğer taksit ve indirim avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

 

İş Bankası – Maximum Klasik Kredi Kartı

Yıllık kart aidatı olan, alışverişlerde puan kazandıran, kazandığınız bu puanlar ile üye işyerlerinde alışveriş yapmanıza ve alışverişleriniz için taksitlendirme yapmanıza olanak sağlayan kredi kartıdır. Bu kartı hem yurt dışında hem de yurt içinde rahatlıkla kullanabilir, yurt dışı harcamalarınızı TL olarak ödeyebilirsiniz.

Kartınızı temassız olarak talep etmeniz durumunda, 35 TL altı alışverişlerinizde şifresiz tek dokunma ile anında ödeme imkanına sahipsiniz. Üstelik bu özellik sayesinde KGS fonksiyonuna da sahip olacaktır.

Tüm bunlara ek olarak;

  • Millennium Lounge hizmeti ile; İzmir, Ankara ve İstanbul havalimanları dış hat terminalinde size özel bekleme salonunda birçok ayrıcalık,
  • MaxiShuttle hizmeti ile; İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir havalimanlarının bulundukları il sınırları dahilindeki adresleriniz arasında ulaşım imkanı bulacaksınız. Ayrıca yaz aylarında da belirli alanlar içinde konforlu transfer fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Ayrıca, İstanbul Atatürk Havaalanındaki otopark hizmetlerinden % 50 indirimli olarak faydalanabilirsiniz.