Kredi Kartları
Ölen Kişinin Kredi Borcu
Kredi kullandırımı sırasında birçok banka tarafından hayat sigortası yapılmaktadır. Hatta bazı bankalar sigorta yapılmasını zorunlu kılmaktadır. (daha&helliip;)
Kredi Kartı Borcundan Dolayı Eve Haciz Gelir mi?
Kredi kartı borcuna ait asgari ödemenin üst üste 3 dönem yapılmaması durumunda banka tarafından idari takip işlemleri başlatılır. Bu işlemlerin başlatılması (daha&helliip;)
Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?
Bankaların başvuru kaynakları üzerinden kredi kartı başvurusu yapmanız sonrasında değerlendirilir ve 1-2 içinde onaylandıktan sonra size ulaştırılmak üzere (daha&helliip;)
En İyi & Avantajlı Kredi Kartları
Bankaların mevcut ürünleri arasında yer alan kredi kartları, genel olarak aynı özelliklere sahip olsa da bazı bankalar, müşterilerinin günlük alışkanlıklarına (daha&helliip;)
Bankaların Aidatsız Kredi Kartları
Tüketici sorunlarının artması ve bankaların bir takım işlemler için ücret almaya başlaması sonrasında Tüketici yasasında bir takım değişikler yapıldı ve (daha&helliip;)
Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri
Hangi gelir düzeyinde olursanız olun, herkesin ödemek zorunda olduğu fatura, kredi kartı, bireysel kredi veya düzenli ödeme talimatı olabilir. İşte bu gibi (daha&helliip;)
En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar
Son yıllarda yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle bireyler artık tek bir kart ile maalesef yetinememekte daha doğrusu tek bir kart ile aile bütçesini (daha&helliip;)
Kredi veya Kredi Kartı Borcum Varken Yurt Dışına Çıkabilir Miyim
Gündelik yaşantımızda tahmin edemediğimiz olaylardan veya yaşadığımız çeşitli krizler yüzünden ekonomik olarak zor zamanlar geçirebiliyoruz. (daha&helliip;)
Kredi Kartı Aidatlarını Toplu Geri Alma
Kredi kartlarının onaylanması ile birlikte, elimize ulaşan ilk ekstrede dikkatimizi çeken meblağ kredi kartı aidatıdır. Kredi kartınızı kullansanız (daha&helliip;)
Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar
Kredi kartı borcunun ödenmemesinden dolayı yasal takibe alınmış birçok kart mağduru bulunmaktadır. Bu kişiler, bankalar tarafından ödeme sorunlu (daha&helliip;)
Daha Fazla İçerik Yükle