Bayilik Veren Çiğ Köfte Firmaları -2021 Güncel Liste - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Bayilik Veren Çiğ Köfte Firmaları -2021 Güncel Liste

Bayilik Veren Çiğ Köfte Firmaları -2021 Güncel Liste

Bayilik Veren Çiğ Köfte Firmaları -2021 Güncel Liste Çiğ köfte, Türk kültürünün vazgeçilmez yemeklerinden bir tanesidir. Ancak yapması zahmetli olduğu için pek çok insan, dışarıdan hazır çiğ köfteler almaktadır. Çiğ köfte satın almak isteyen vatandaşlar, öncelikli olarak bilinen çiğköfte firmalarını tercih etmektedir.

Çiğ köfte bayiliği açmak isteyen bireyler, sevilen çiğköfte firmalarından bayilik alabilmektedir. Bu sayede sıfırdan çiğköfteci açmaya kıyasla satışlar çok daha yüksek olacaktır. Zira bu işe yeni başlayan bir firmanın adını duyurması oldukça zordur. Bunun yanı sıra, yeni bir firma kurmak, çok daha pahalıya mâl olmaktadır. Hal böyle olunca, pek çok insan bayilik veren çiğ köfte firmaları konusunda geniş çaplı araştırmalar yapmaktadır.

Neden Çiğ Köfte Bayiliği Alınmalı?

Çiğ köfte, yıllardır sevilerek tüketilen bir yiyecektir. Bu nedenle kazanç oranı da yüksektir. Kendi işinin patronu olmak isteyen bireyler, bayilik alarak işe koyulabilmektedir. Yeniden bir çiğ köfte markası kurmaya kıyasla, sevilen çiğ köfte firmalarından bayilik almak çok daha avantajlıdır.

Çiğ köfte bayiliği almak kazancınızın daha yüksek olmasına ve daimi müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır. Bayilik veren çiğ köfte firmaları ile ilgili araştırma yaptıktan sonra, şehrin güzel ve işlek bir yerinde dükkân kiralar ya da satın alırsanız, işinizin büyük bir bölümü hallolmuş olacaktır.

Hangi Çiğ Köfte Firmaları Bayilik Veriyor?

Çiğ köfte satış işine girmek isteyen vatandaşlar, en çok satılan çiğ köfte markası hakkında bilgi edinmek istemektedir. Zira daha önce de altını çizdiğimiz gibi, çiğ köfte satın almak isteyenler bilinen markaları tercih etmeye eğilimlidir. Hiçbir insan, mecbur kalmadıkça ya da dev indirimler yapılmadıkça yeni firmaları tercih etmemektedir. Aşağıda yer alan listede bayiliğini alabileceğiniz bazı çiğ köfte firmaları sıralanmaktadır.

  • Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta
  • Tatlıses Çiğ Köfte
  • Komagene
  • Battal Bey
  • OMİS Çiğ Köfte
  • Maksat Çiğ Köfte
  • Afiyet Çiğ Köfte

Yukarıda belirtilen çiğ köfte markaları, Türkiye çapında oldukça sevilmektedir. Bu tarz firmaların bayiliğini almak, sizi bir adım öne çıkartacaktır. Her firma, bayilik için farklı şartlar belirlemektedir. Bu şartlar işyerinin metrekaresi ve işyerinin açılacağı semtin yoğun olup olmaması ile ilgili olmaktadır. Aşağıdaki başlıklarda, belirtilen çiğ köfte markalarının bayilikleri ilgili daha detaylı bilgiler yer almaktadır.

Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta

Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta üzerinden bayilik almak isteyen vatandaşlar, bu firmanın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuruya dönüş yapıldığı zaman gereken sermaye ve şartlar bildirilmektedir. En çok satan çiğköfte markası listesine dahil edilen Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta, sermaye konusunda girişimcileri rahat ettirmektedir.

Tatlıses Çiğ Köfte

Tatlıses, bayilik almak isteyen bireylere farklı paketler sunan ve çok sevilen bir firmadır. Tatlıses Çiğ Köfte firmasının sayısız daimi müşterisi mevcuttur. Bu nedenle bayilik satın alan vatandaşlar, kazanç konusunda oldukça şanslıdır.  Firma, bayilik vermeden önce isim bedeli talep etmektedir. Tatlıses çiğköfte bayilik almak isteyenler, 5.000 TL isim bedeli ödemelidir.  Diğer şart ise, iş yerinin en az 20 metrekare büyüklüğünde olmasıdır. Açılış paketleri ile çiğköfte dükkânınızın demirbaşları sağlanmaktadır.

Komagene

Komagene, Yurt içi ve yurt dışında nam salmış bir çiğköfte firmasıdır. Pek çok seveni olan bu firmadan bayilik alma işlemleri oldukça kolaydır. Komagene bayilik aşamasında tarafınızdan isim bedeli istenmemektedir. Bu sayede masraflarınız minimum düzeyde olacaktır. Ayrıca deneyimsiz olan girişimciler, Komagene bayisini işletmeye başlamadan önce kurs alma hakkında sahiptir. Böylelikle küçük bir sermaye ile deneyimli bir işyeri açabilmeniz mümkündür. Komagene bayilik ücreti için iki paket bulunmaktadır. Bu paketlerin bir tanesi 15.000 TL + KDV, diğeri ise 25.000 TL’dir. Kısacası,  yaklaşık 30 bin TL’ye Komagene bayilik sahibi olabilmeniz mümkündür.

Battal Bey

Battal bey bayilik alabilmek için Battal Bey internet sitesine giriş yapıp bayilik istediğinizi belirten formu doldurmanız gerekmektedir. Battal Bey, isim bedeli ya da ekstra ücret taleplerinde bulunmamaktadır. Bu nedenle uygun bütçe ile bayi sahibi olarak işlerinize başlayabilirsiniz. İşyeri seçimi ve dekorunu tamamladıktan sonra, firmadan gelen ürünleri satmanız yeterli olacaktır. İşlek bölgelerde açılacak olan Battal Bey bayiliklerinde, daha fazla ürün satışı olacağı için firmadan daha yüklü sipariş verilmesi gerekmektedir.

Omis Çiğ Köfte

Omis çiğ köfte, bayilik veren köklü bir firmadır. Çiğ köftenin yanı sıra nar ekşisi, ayran, şalgam da üreten firma, pek çok vatandaşın tercihidir.  Omis çiğ köfte firmasının web adresinde bulunan formu doldurarak dört farklı paket arasında seçim yapmanız istenecektir. Bu paketler iş yerinizin büyüklüğü, bulunacağı konum gibi konulara göre düzenlenmiştir. İsim hakkını da alarak, satışlarınıza başlayabilmeniz mümkündür.

Afiyet Çiğ Köfte

Afiyet çiğ köfte, bayilik konusunda oldukça avantajlı bir firmadır. Zira firma, bayilik açmak isteyen vatandaşlardan yalnızca 5 bin TL sermaye istemektedir. Daha sonrasında işyerinizi açtığınız zaman hediye çiğköfte gönderimi yapılacaktır. Bu sayede ilk aşamada yükünüz hafifleyecektir. Afiyet Çiğ Köfte, farklı paketlere sahiptir. Bu paketlerin her birinde daha farklı indirimler mevcuttur. Yatıracağınız sermayeyi yükselterek kira yardımı bile alabilirsiniz.

Maksat Çiğ Köfte

Maksat Çiğ Köfte bayiliği almak isteyenler, internet sitesi üzerindeki formu doldurmalıdır. Form onaylandığı zaman gereksinimler karşılanmalıdır. İşyerinizin tüm ihtiyaçlarını yalnızca Maksat Çiğ Köfte’den karşılayabilirsiniz. Firmanın en önemli koşullarından diğer de, dükkân boyutunun en az 20 metrekare olmasıdır. Bayilik paket fiyatları ise 7 ila 9 bin TL arasındadır.