Teknosa & Axess %10 İndirim Kampanyası - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Teknosa & Axess %10 İndirim Kampanyası

Teknosa & Axess %10 İndirim Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’ın Axess kartı ile Teknoloji firmalarından Teknosa’nın yaptığı kampanya ile 12 Ekim 2015 ile 16 Ekim 2015 arasında tam %10 indirim kazanma fırsatı elde ediyorsunuz.

Teknosa.com’dan yapılacak -12-16 Ekim 2015 tarihleri arasında- 1000 tl ve üzeri tek seferde ve vade farksız taksitli alışverişlerde %10 indirim kazanılacaktır.

Kampanya detayları

axess-teknosa-kampanya

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez indirim kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum indirim tutarı 150 TL’dir.

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve de sanal kart ile tek seferde yapılacak 1000 TL üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak indirim tutarı en fazla 150 TL olacaktır.

Kampanyaya Business kartlar ve Bank o’card Axess dahil değildir.

Kazanılan indirim ekstreye yansıyacaktır.

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.