Opet Worldcard 50TL Yakıt Puan Kampanyası - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Opet Worldcard 50TL Yakıt Puan Kampanyası

Opet Worldcard 50TL Yakıt Puan Kampanyası

Ülkemizin güvenilir ve kaliteli akaryakıt istasyonlarından olan Opet’te 50 TL Yakıt puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. 10 Ekim – 25 Kasım arasında yakıt alımlarınızda mutlaka göz önünde bulundurun.

Opet Worldcard ile Opetler’den yapacağınız 4 sefer 80 TL harcamıza 50 TL yakıt puan hediye!

Oran olarak %16 civarında bir kazancınız oluyor, akaryakıt sektörünü düşündüğümüzde gerçekten karlı bir kampanya. Akaryakıt ihtiyacınız varsa kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

opet-worldcard-kampanya

İşte Kampanya Opet 50TL Yakıt Puan kampanyası Detayları;

Kampanyadan yararlanmak için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e gönderebilirsiniz. 10 Ekim 2015 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi Opet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa yapılacak 80 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişine sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli 50 TL yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard’ı ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. 10 Ekim 2015 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılan harcamalardan kazanılan puanlar 9 Aralık 2015 tarihine kadar Opet Worldcard’lara yakıt puan olarak yüklenecektir. Kampanyadan kazanılacak yakıt puan için son kullanım tarihi 30 Aralık 2015’tir. Kullanılmayan yakıt puanlar 31 Aralık 2015 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard’ın kullanıma açık olması gerekmektedir. Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.