Opet & Findeks İşbirliği ile 50 TL Hediye Akaryakıt! - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Opet & Findeks İşbirliği ile 50 TL Hediye Akaryakıt!

Opet & Findeks İşbirliği ile 50 TL Hediye Akaryakıt!

Findeks ve Opet firmalarının ortak düzenledikleri kampanya kapsamında Nisan ayının 1’i ile 15’i arasında yapacakları ilk defa Findeks kredi notu ile birlikte risk raporu alımınlarında belirli kriterleri yerine getiren kullanıcılara akaryakıt hediyesi yapılmakta.

Kampanya detaylarında eğer konu hakkında bilgilendirme SMS’i aldıysanız katılma hakkına sahip olduğunuz belirtilmiş. O yüzden katılmadan önce kampanya SMS’inin geldiğinden emin olmanız gerekmekte. Ayrıca kampanya kapsamında 50tl akaryakıt kazanılabilmesi için kredi notu sorgulamasının ilk defa yapılıyor olması ve aynı zamanda da kredi notunun 1821 ve üzerinde olması şart koşulmuştur. Bu koşulları yerine getiriyorsanız Opet’te kullanmak üzere 50tl değerinde yakıt puan kazanma hakkına sahipsiniz.

Kampanya detaylarında kazanılan puanların 26 Nisan tarihinde yükleneceği ve yüklenen puanların 10 Mayıs tarihine kadar kullanılması gerektiği belirtilmiştir.

Kriterleri yerine getiren kullanıcılar için oldukça kazançlı bulduğumuz kampanyayı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için Findeks ve Opet’in sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla kampanya ve kredi notu haberleri için bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.