Kliksa Parafpara Kampanyası - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Kliksa Parafpara Kampanyası

Kliksa Parafpara Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitelerinden Kliksa ile Paraf Kart’ın ortak yaptığı kampanyada 100 TL’ye kadar ParafPara kazanmak mümkün.

Günümüzde bir çok ihtiyacımızı internet üzerinden kolaylıkla karşılayabiliyoruz. İnternetin getirdiği tek artı bu değil, ayrıca internete özel kampanyalardan faydalanma fırsatı da buluyoruz. Online alışveriş siteleri ve kredi kartlarının kampanyalarını düzenli olarak takip ettiğimizde ihtiyaçlarımızı hızlıca ve ekonomik olarak karşılamak mümkün hale geliyor. Özellikle de yüksek tutarlı alışverişler yaparken kredi kartı kampanyalarını iyice incelememiz faydamıza. Bu yazıda sizlerle paylaşacağımız kampanya Kliksa&Paraf kampanyası.

 

Ekim ayı içerisinde 16 Ekim – 1 Kasım Kliksa.com’dan Paraf POS’unda tek seferde yapacağımız

500-1000 Tl alışverişe 50 TL

1000TL ve üzeri alışverişe 1000TL

ParafPara kazanabilirsiniz.


ParafPara Yağmuru Kampanyası (100 TL)

TEB’den faizsiz, masrafsız 1000TL Hesabınızda


kilksa-paraf-kampanyasi

Uzun zamandır 1000TL alışverişlerde 50TL gibi oranlar verilmekteydi. Eğer Paraf kartınız mevcutsa ve ihitaçlarınız varsa kampanya kaçırılmaz duruyor.

 

Kampanyaya katılmadan önce SMS gönderilmesi gerekmekte, hatırlatmakta fayda var. KLIKSA yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesi 3404’e SMS gönderilmelidir.

 

Diğer kampanya detayları Paraf’ın internet sitesi üzerinden öğrenilebilir. Güncel Paraf kampanaları ve haberleri için bizi takipte kalmaya devam edin.

 

Nice kampanyalı günlere.