HepsiBurada Kasım Chip Para Kampanyası - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

HepsiBurada Kasım Chip Para Kampanyası

HepsiBurada Kasım Chip Para Kampanyası

Kasım ayına yaklaşmamızla birlikte alışveriş siteleri ve bankalar da kampanyalarını açıklamaya devam ediyor. Online alışverişte çok büyük yelpazede ürün sunan Türkiye’nin eski ve güvenilir sitelerinden HepsiBurada ile Axess arasında Kasım ayına özel bol chippara veren bir kampanya düzenleniyor.

Uzun zamandır 1000TL civarı harcamalara verilen ödül paralar 50TL seviyelerine düşmüşken, tekrar bu rakamların 100TL’leri görmesi biz tüketiciler açışından gayet iyi. Tabii ki alışverişleri yaparken gereksiz tüketim yapmamaya özen göstermek gerek. Yaptığımızın harcamanın geri ödemesini iyi planlamalıyız.


→ Paypal %50 para iadesi fırsatı

→ Bank’O Card Axess ile market ve akaryakıtta 200 TL Chip-Para


hepsiburada-100tl-chipparaKampanya kapsamında 1 ile 15 Kasım tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arası alışverişinize 50TL, 1000TL ve üzeri alışverişinize ise tam 100TL chip para kazanıyorsunuz. Diğer kampanyalarda olduğu gibi bu da kart bazından değil, müşteri bazında düzenleniyor ve bir kez chip para kazanbiliyorsunuz kampanya dahilinde.

Kazanılan chip paraların son kullanma tarihi 25 Kasım 2015 olarak belirtilmiş. Kullanılmayan chip paralar ise 26 Kasım 2015 tarihi itibari ile geri alınacak olarak belirtilmiş.

Güzel yanlarından bir tanesi de kazanılan chip paralar aynı gün karta yansıtılıcak.

Takı, mücevher ve altın kategorileri ve kontör alımlarında geçerli olmamakla birlikte kampanyaya Bank o’card Axess’ler dahil edilmemiş.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Güncel HepsiBurada ve Axess kampanayaları için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. İyi alışverişler.