Garanti Link Kampanyaları - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Garanti Link Kampanyaları

Garanti Link Kampanyaları

Garanti Link sizlere sosyal medyaya özel kampanyalardan faydalanma imkanı sunan Garanti Bankasının bir bankacılık uygulamasılık. Garanti Link ile sosyal medya ve bankacılık profilleriniz birleştirerek, ilgi alanlarınıza göre kampanyalardan faydalanma şansı yakalıyorsunuz.

Garanti Link uygulamasını Facebook ve Twitter hesabınız ile eşleştireebiliyorsunuz. Sosyal Medya hesaplarınızı linklemek için cep telefonu numaranızı girerek Link’leme formunu doldurmanız yeterlidir. Bu forma Facebook sayfasındaki Garanti Link uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarını Link’leyin, Size Özel Kampanyalardan Hemen Yararlanmaya Başlayın.


TEB’den E-Ticaret Sitelerinde 25TL Bonus

BP Akaryakıt Kampanyası 20TL Bonus


Garanti Link Kampanyaları

Garanti Link Turkcell.com.tr’de %25 Bonus

garanti-link-turkcell-kampanya

Link kullanıcılarına özel 18 Eylül 2015 ile 14 Ekim 2015 arasında, sosyal medya hesaplarını link’leyenler, Turkcell.com.tr üzerinden yapacakları cihaz ve aksesuar alışverişlerinden %25 oranında bonus kazanıyorlar. Kampanyadan maksimum 125 TL bonus kazanabilirsiniz.

Garanti Link MNG Kargo %20 İndirim

garanti-link-mng-kampanya

 

1 Ekim 2015 ile 29 Ekim 2015 arasında eğer sosyal medya hesabını Link’lerseniz MNG kargo’da 31 Aralık tarihine kadar yapacağınız gönderilerde %20 indirim kazanıyorsunuz.

 

 

 

Garanti Link Koçtaş %10 Bonus

Koçtas.com.tr’de özel indirim fırsatı sizleri bekliyor. 15 Ekim 2015 ile 19 Kasım 2015 arasında sosyal medya hesaplarınızı Link’lediğiniz takdirde, Koctas.com.tr’den yapacağınız 300TL ve üzeri harcamaya %10 Bonus kazanıyorsunuz.