DenizBank'tan 1,500 TL’ye varan Faizsiz ve Masrafsız Kredi - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

DenizBank’tan 1,500 TL’ye varan Faizsiz ve Masrafsız Kredi

DenizBank’tan 1,500 TL’ye varan Faizsiz ve Masrafsız Kredi

2 adet fatura talimatı veren Bireysel DenizBank müşterilerine 12 ay vadeli, sıfır faizli ve masrafsız 1.000 TL kredi Deniz’den!

Üstelik, 2 adet otomatik ödeme talimatının yanında Kredili Mevduat Hesabım Güvende Yıllık Hayat Sigortası yaptırmanız durumunda, faizsiz ve masrafsız kredinizi 1.500 TL olarak kullanabilirsiniz!

 

Kampanya Detayları

denizbank-1500tl-kredi-faizsiz-masrafsiz

 • 1.000 TL sıfır faizli ve masrafsız kredi, taksitli kredili mevduat hesabı olan Anında Para Hesabından kullandırılacaktır.
  Kampanyaya katılmak için iki adet yeni otomatik ödeme talimatı verilmesi ve Bankamız nezdinde Kurtaran Hesap* açılması gerekmektedir. Mevcutta Kurtaran Hesabı olan müşteriler de kampanyadan faydalanabilir.
 • İki adet otomatik ödeme talimatının yeni ve ilk talimat olması gerekmektedir. Kampanyadan sadece ilk kez talimat verecek olan bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Daha önce talimatı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Mevcut otomatik fatura ödeme talimatlarıyla ya da mevcut talimatların iptal edilerek yeniden verilmesi durumunda kampanyaya katılım hakkı elde edilemeyecektir.
 • Verilen iki adet otomatik fatura ödeme talimatı on iki (12) ay süresince iptal edilmeyecektir.
 • İki adet otomatik ödeme talimatı hesaptan ya da kredi kartından verilebilir.
 • Kullanılan sıfır faizli kredinin vadesi boyunca, talimat verilen her bir faturaya en az 4 kez borç yansıtılmış ve borcun hesaptan veya kredi kartından en az 4 kez otomatik olarak ödenmiş olması gerekmektedir.
 • 1,500 TL Kredi fırsatı için kampanyaya katılım şartlarından biri olan Kredili Mevduat Hesabım Güvende Yıllık Hayat Sigorta** poliçesinin alınması ve poliçenin başladığı tarihten itibaren 1 yıl süre ile iptal edilmemesi gerekmektedir.
 • Yukarıda belirtilen kampanya şartlarından herhangi birinin ihlal edilmesi durumunda 1,000 TL kredi kullandırımı için 80TL (Seksen TL); 1,500 TL kredi kullandırımı içinse 100TL (Yüz TL) kampanya ücretinin taahhütle karşılanmayan kısmı müşterinin herhangi bir talimatına gerek olmaksızın ilgili Şube nezdindeki hesabından, kredili mevduat hesabından veya kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kredi taksit ödemelerinin vadelerinde ödenmemesi durumunda, ödenmeyen anapara tutarına, ödeme vadesinden, Bankamıza ödeme yapıldığı tarihe kadar geçen süre boyunca aylık %.2.52 kredili mevduat hesabı temerrüt faiz oranı üzerinden hesaplanacak faiz ve eklentilerin de tahsilatı sağlanacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan sadece Bireysel müşterilerimiz faydalanabilecektir.

denizbank-1500tl-kredi-oran