CEPTETEB Ulaşım Kampanyası Uzadı! (Ekim) - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

CEPTETEB Ulaşım Kampanyası Uzadı! (Ekim)

CEPTETEB Ulaşım Kampanyası Uzadı! (Ekim)

Bildiğiniz gibi Türk Ekonomi Bankasının şubesiz bankacılık ürünü olan CEPTETEB ile uzunca bir süredir – yaklaşık 6 ay – her ay yaptığımız ulaşım harcamalarının %50sini iade alıyorduk. Aylık alabildildiğimiz maksimum iade miktarı 100₺.
Özellikle öğrencilerin ve gezginlerin oldukça aktif kullandığı kampanya bu seferlik kısa bir süre de olsa uzatıldı. Artık Eylül ayında da yaptığınız ulaşım harcamalarının yarısı iade olacak tabii ki CEPTETEB kredi kartı ile almak şartıyla – ayrıca belirtilen listedeki MCC kodlarıyla uyuşması gerekiyor, aksi takdirde telefonla veya mail yolu ile şikayet kaydı oluşturulup manuel olarak iade yapılması gerekiyor –

İyi yolculuklar!

Güncelleme!– Kampanya Tekrar Uzatıldı (Ekim)

Kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar uzatılmıştır.

 

cepteteb-ulasim-kampanyasi cepteteb-logo

Kampanya Detayları

  • CEPTETEBliysen, her ay, ay içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı ile yaptığın ulaşım harcamalarının %50’sini sana iade ederiz.
  • Aylık olarak sana iade edeceğimiz maksimum tutar 100TL’dir.
  • Yaptığın ulaşım harcaması, dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde iade gerçekleşir.
  • İadeyi CEPTETEB Kredi Kartı’na gerçekleştiririz.
  • CEPTETEB sanal kartlar ve CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir. CEPTETEB ek kartların kampanya kapsamında aldığı iade, ana kartın aylık iade hakkı içerisinde sayılacaktır.
  • Ulaşım kampanyamız, POS MCC kodu ulaşım olan POS’lardan yapılan harcamalar için geçerlidir . Hangi firmalarda mı geçerli? Örnek tabloyu aşağıda bulabilirsin, göreceğin gibi yabancı havayollarından şehirler arası otobüs firmalarına kadar bir çok farklı şirket kampanya dahilindedir. Kampanya kapsamındaki MCC kodlarını görmek için tıkla.
Kampanyanın dahil olduğu Örnek Firmalar
 

Hava Yolları

 

THY – Pegasus – Anadolu Jet – Onur Air – Sun Express – Atlas Global ve MCC Listesinde bulunan yabancı havayolları

 

Otobüs Firmaları

 

Kamil Koç – Metro Turizm – Varan – Ulusoy – Pamukkale – Nilüfer – Anadolu ve MCC listesinde bulunan diğer otobüs firmaları

 

Deniz Ulaşımı

 

İDO – Budo ve MCC listesinde bulunan diğer deniz ulaşım firmaları

 

Tren

 

TCDD – Yüksek Hızlı Tren

  • Yaptığın harcamanın uygun MCC kodlu POS’tan yapılıp yapılmadığını harcama yaptığın firmadan kontrol edebileceğin gibi, harcama yaptıktan sonra POS slibinde çıkan MCC kodunu da yine listeden kontrol edebilirsin.
  • Seyahat Acenteleri ve ulaşım şirketleri üzerinden alınan biletler ve turlar kampanya kapsamında yer almamaktadır
  • Kampanyamız 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerlidir.
  • 1 Eylül 2015 itibariyle kampanyaya TEB A.Ş. çalışanları, iştirak çalışanları ve bu çalışanların ana kartlarına bağlı ek kartlar dahil değildir.