Bonus Flaş Kampanyaları - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Bonus Flaş Kampanyaları

Bonus Flaş Kampanyaları

Bonus Flaş, Garanti bankasının çıkarttığı şu an için sadece ios mobil işletim sisteminde çalışan bir bankacılık uygulamasıdır. Uygulama üzerenen düzenlenen kampanyalar kolay bir şekilde takip edilebilir, kampanyaya katılım sağlanabilir.

Güncelleme: Bonus Flaş’ın Android sürümü de yayına girmiştir.

Nerede hangi kampanyalar var görebilirsiniz. Kampanyalara tek dokunuşla katılabilirsiniz. Ayrıca lokasyon bazlı olarak da kampanya araması yapmam mümkün.

Katıldığınız kampanyaların takibini yapabilirsiniz, hangi kampanyada ne kadar ödül kazandığınızın takibini yapabilirsiniz.

Bunlara ek olarak kart limitinizi arttırma, borç ödeme, ekstre görüntüleme gibi işlemleri de hızlıca halletme şansına sahipsiniz.


→ Garanti Link Kampanyaları

→ BP Akaryakıt Kampanyası 20TL Bonus


bonus-flas-kampanyalari-guncel

 

Güncel Bonus Flaş Kampanyaları

 

 

Ekim ayı için aktif görünen kampanya, 100TL market alışverişine 20TL Bonus kazanma fırsatı.

→ 150 TL lik Migros Sanal Market alışverişine 40 TL bonus.

Güncel olarak Bonus Flaş yeniliklerini ve kampanyalarını eklemeye devam edeceğiz, takipte kalın!

YORUMLAR YAZ
  • emekli kredisi5 sene önce
  • Kredi İhtiyaçlarınıza Hemen ÇözümSizin İçin En Uygun Kredi Çözümleriyle Bankaları Karşılaştırın, Kazançlı ÇıkınKredi Danışmanı444 3 291

  • ayfer kantar5 sene önce
  • bonus flaş bonusu işyerleri nasıl kullanacağını bilmiyorlar kazanılan bonus mesajı telefona geliyor,slipte gözüküyor ama post cihazlarına kartı takınca kampanya bonusu gözükmüyor.ve kullanamadan süresi doluyor.müşteri resmen kandırılıyor.ya işyerlerini bilgilendirin yada bonusun post cihazlarında görülmesini sağlayın.kandırmacamı yoksa gerçekten kullanılabilecek bonusmu şüpheli.hayali bir bonus mesajı alıyoruz ortada bişey yok