Kampanyalar - Kredi Mühendisi

Kampanyalar
En uygun fiyata araç sigortası yapan şirketler
Aracınızı koruma altına almak ve tam bir güvence sağlamak için mutlaka sigorta yaptırmanız gerekmektedir. En uygun fiyata araç sigortası (daha&helliip;)
Memurlara Özel Kredi Fırsatları
Kamuda çalışan personele yönelik hemen hemen tüm bankalar tarafından çeşitli kampanyalar düzenlenmek ve faiz avantajlarından faydalandırılmaktadır.  (daha&helliip;)
Opet & Findeks İşbirliği ile 50 TL Hediye Akaryakıt!
Findeks ve Opet firmalarının ortak düzenledikleri kampanya kapsamında Nisan ayının 1'i ile 15'i arasında yapacakları ilk defa Findeks kredi notu ile birlikte (daha&helliip;)
HepsiBurada Kasım Chip Para Kampanyası
Kasım ayına yaklaşmamızla birlikte alışveriş siteleri ve bankalar da kampanyalarını açıklamaya devam ediyor. Online alışverişte çok büyük yelpazede ürün sunan Türkiye’nin eski ve güvenilir (daha&helliip;)
Ziraat Bankası Anadolu Jet Emekli Kampanyası
Türk Hava Yolları’nın bir şirketi olan Anadolu Jet ile ülkemizin önemli bankalarından Ziraat Bankası’ndan emeklileri uçuracak kampanya. Eğer emekli maaşınızı (daha&helliip;)
Odeabank’tan Oksijen Hesap %13 Faiz
Geçmişi çok uzun yıllara dayanmasa da günümüzün hızla büyüyen dinamik bankalarından biri olan Odeabank’tan %13 faiz fırsatı sizi bekliyor. Standart gecelik faiz oranından (daha&helliip;)
Paypal %50 para iadesi fırsatı
Paypal bir süredir ülkemizde de hizmet gösteren uluslarası, internet üzerinden çalışan bir online ödeme sistemidir. Kredi kartınızı tanımlayarak veya Paypal hesabınıza gelen para (daha&helliip;)
Bonus Flaş Kampanyaları
Bonus Flaş, Garanti bankasının çıkarttığı şu an için sadece ios mobil işletim sisteminde çalışan bir bankacılık uygulamasıdır. Uygulama üzerenen düzenlenen kampanyalar kolay bir şekilde takip (daha&helliip;)
Vakıfbank World’den 1000TL Faizsiz ve Masrafsız Kredi
Ülkemizin eski bankalarından biri olan Vakıfbank, kullanıcılarına zaman zaman kredi anlamında faizsiz kampanyalar sunmaya devam ediyor. (daha&helliip;)
Garanti Link Kampanyaları
Garanti Link sizlere sosyal medyaya özel kampanyalardan faydalanma imkanı sunan Garanti Bankasının bir bankacılık uygulamasılık. Garanti Link ile sosyal medya ve bankacılık (daha&helliip;)
Daha Fazla İçerik Yükle