Kefilsiz Kredi Veren Bankalar - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Bankalara sürekli olarak bir bağımlılık halimiz mevcut durumda. İhtiyaçlarımızı karşılayamadığımız zaman, elimizdeki işleri büyütmek için ya da belkide sıfırdan bir iş kurabilmek için kredilere başvuruyoruz. Hepimizin kredilere başvurma sebebi ayrı bir hikaye.

Kredi notu yeterli olan veya kefil gösterebilenler çok daha kolayca kredi çekebilirken, bankalar kefilsiz kredi kampanyaları da düzenleyebiliyor. Kefilsiz olarak örneğin 3.000 lira, 5.000 lira, 10.000 lira gibi miktarlarda kredi almanız mümkün.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Aslında bir çok bankada bahsettiğimiz gibi düşük miktarlarda kredi için kefille uğraşmanıza gerek kalmamakta.


Kredi borcu ödenmezse ne olur?

Kredi Notum Düşük, Kredi Çekebilir Miyim?


kefilsiz-kredi-veren-bankalar

TEB Kefilsiz Kredi

Acil krediye ihtiyacınız varsa TEB Pratik İhtiyaç kredisini deneyebilirsiniz. TC kimlik no ve cep telefonunuz ile başvurup, cevabını anında öğrenebiliyorsunuz.

Finansbank Kefilsiz Kredi

T.C. kimlik numaranızı 5030’a mesaj atın, %1,35 faiz oranlı -12 aya ve 3.000 TL’ye kadar geçerli- diğer miktarlar için şubeyle görüşmeniz gerekmekte.

Denizbank Kefilsiz Kredi

Cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilir, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 36 aya varan taksitlerle kredi kullanabilirsiniz. KREDİM yazın, T.C. kimlik numaranızı 3280’e gönderin. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin!

Akbank Kefilsiz Kredi

36 aya varan vadelerle 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank internet sitesi üzerinden TC Kimlik numarası ve Cep telefonu ile başvurup onay cevabınızı SMS ile anında alabilirsiniz. 20.000TL üzeri ihitacınız varsa şube ile görüşmeniz gerekmekte.

Bunların yanında Yapıkredi, İşbankası, INGBank, Vakıfbank gibi bankalar da kefilsiz kredi verebilmekte. Bunlarla ilgili detayları da güncellemelerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kefilsiz kredi haberleri ve yenilikleri için bizi takip etmeye devam edin.