Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır? - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır?

Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır?

Cardfinans Finansbank para puan nerede geçer sorusu, Finansbank kullanıcısı birçok insan tarafından merak edilen hususlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere her banka, müşterileri için çeşitli kampanyalar sunmakta olup bu kampanyalar ile birlikte müşterilerinin avantaj kazanmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi birçok insan banka ya da kredi kartı kullanmakta, bu kartlar ile birlikte işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kişiler bu kartları kullanırken aynı zamanda kartlar üzerinden çeşitli avantajlar kazanmaktadır. Bu avantajlardan bir tanesi QNB Finansbank tarafından sunulan Cardfinans para puan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Finansbank para puan nerede geçer sorusu kapsamında değerlendirilmesi gereken Cardfinans, QNB Finansbank’ın banka kartı ve kredi kartı çözüm ortağı olarak görünmektedir. Kişiler Cardfinansları ile birlikte alışveriş yaptıkları zaman para puan kazanmakta, bu puanları ise iş birliği içerisinde olunan yerlerde harcayabilmektedir. Cardfinans kullanan birçok kişi, bu puanları kullanabilecekleri yerleri merak etmekte olup konu ile ilgili detayları araştırmalar yapmaktadır. Müşterilerine avantajlar sunan QNB Finansbank tarafından sunulan para puan hizmeti, müşterilerin avantajlı alışverişler yapmasını olanaklı hale getirmektedir. Peki ama cardfinans nedir? Cardfinans para puanlar nerelerde geçer?

Cardfinans Para Puan Nedir?

Finansbank para puan kullanılan siteler, birçok insanın cevabını merak ettiği sorulardan bir tanesi olarak görünmektedir. Bu soruya cevap vermeden önce Cardfinans para puan hakkında detaylı bir şekilde açıklama yapılması gerekmektedir. Günümüz dünyasında insanların nakit para taşımadıkları ya da kredi kartının avantajlarından yararlanmak istedikleri bilinmektedir. Bu doğrultuda kişiler banka kartı ya da kredi kartı kullanmakta ve alışverişlerini bu kartlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Bunu bilen bankalar, müşterilerine banka ya da kredi kartları üzerinden yapacakları alışverişler ile ilgili avantajlar sunmakta ve onların sahip olduğu kartlar ile daha çok harcama yapmasını olanaklı hale getirmektedir. Müşterilerine çeşitli avantajlar sunan bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank, cardfinans ile birlikte müşterilerinin çeşitli fırsatları yakalamasını olanaklı hale getirmektedir. Kişiler cardfinansları ile birlikte alışveriş yaptıkları zaman para puan kazanmakta olup bu puanları anlaşmalı iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde kullanmaktadır.

Finansbank para puan nerede geçer sorusu kapsamında araştırılan cardfinans, QNB Finansbank müşterilerinin kullandıkları kart olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kart ile müşteriler internet üzerinden alışveriş yapabilmektedir. Kişiler yaptıkları alışverişler ile para puan kazanıp bu puanları uçak biletine çevirebilir ya da kazanılan puanlar ile birlikte anlaşmalı olan iş yerlerinde alışveriş yapabilirler. Peki ama para puan nerelerde geçer? Müşterilerin bu konuda bilmesi gerekenler nelerdir?

Cardfinans Para Puan Nerede Geçer?

A101’de Cardfinans para puan ya da buna benzer araştırmalar yapan kişiler, aslında var olan para puanlarını nerede kullanabileceklerini merak etmektedir. Bilindiği üzere para puanlar pek çok yerde geçebilmekte, bu ise kişilerin alışverişlerini avantajlı bir şekilde yapabilmesini olanaklı hale getirmektedir. Para puan sahibi kişilerin bu puanları kullanabilecekleri yerleri aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

 • Vestel Elektronik Mağazaları
 • FLO Mağazaları
 • Mediamarkt Mağazaları
 • Polaris Mağazaları
 • Regal Mağazaları
 • İpekyol Mağazaları
 • Kığılı Mağazaları
 • Gratis Mağazaları
 • Matraş Mağazaları
 • Profilo Mağazaları

Kişiler sahip oldukları para puanlar ile birlikte bu mağazalardan alışveriş yapabilmekte, bu sayede alışverişlerini avantajlı bir şekilde gerçekleştirme fırsatı bulabilmektedir. Bu nedenle birçok kişinin konu üzerine detaylı araştırma yaptığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra para puanların çeşitli internet siteleri üzerinde de geçerli olduğu bilinmektedir. Anlaşmalı olunan internet sitelerine giriş yapan kişiler, sahip oldukları para puanlar kapsamında alışverişlerini avantajlı bir şekilde gerçekleştirme şansı elde edilmektedir. Peki para puan kullanılabilen alışveriş siteleri nelerdir?

Cardfinans Para Puan Kullanılan İnternet Siteleri Hangileridir?

Finansbank para puan kullanılan siteler oldukça çeşitlidir. Anlaşmalı internet sitelerine giriş yapan kişiler, bu siteler üzerinden alışveriş yapabilmekte, bu alışverişlerinde para puan kullanabilmektedir. Bu sayede oldukça avantajlı bir alışveriş gerçekleştiren kişiler, hangi internet sitelerinde para puan kullanabildiklerini oldukça fazla merak etmektedir. Cardfinans para puan kullanılan internet siteleri aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 • Ikea
 • Çiçek Sepeti
 • N11
 • Lidyana
 • Markafoni
 • Koçtaş
 • Tozlu
 • Tchibo
 • E-bebek
 • Hızlıal

Kişiler bu internet siteleri üzerinden para puanları ile birlikte hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmekte, üstelik bu alışverişlerini para puanları ile ödeyebilmektedir. Bu nedenle birçok kişi, para puanlarını kullanmak için hangi alışveriş sitelerine giriş yapabilecekleri konusunda detaylı bir şekilde araştırma yaparak konu ile ilgili gerekli bilgileri öğrenmeye çalışmaktadır.

Cardfinans Para Puan Sorgulama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Finansbank para puan sorgulama, para puanlarının ne kadar olduğunu merak eden kişilerin gerçekleştirdiği işlemlerden bir tanesidir. Cardfinans sahibi insanların avantajlı bir şekilde alışveriş yapmasını mümkün kılan para puanın nasıl sorgulanabileceğini merak eden kişiler, bu konuda çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Pek çok internet sitesinde ve mağazada geçerli olan para puanların sorgulanması için kişilerin gerçekleştirmesi gereken işlemleri aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

 • Para puan sorgulama işlemleri için kişilerin kullanabileceği ilk yöntem, QNB Finansbank’ın müşteri hizmetlerini arayarak para puan detaylarına ulaşmak. Kişiler müşteri hizmetlerini arayarak para puanları ile ilgili detaylı bir şekilde hizmet alabilir.
 • Kullanılabilecek bir diğer yöntem ise ATM’ vasıtası ile para puanların öğrenilmesi. Cardfinans sahibi kişiler, ATM’ler üzerinden para puanlarının ne kadar olduğunu kolay ve rahat bir şekilde öğrenebilmektedir.
 • Bir diğer yöntem ise SMS yolu ile para puanların sorgulanmasıdır. PUAN yazıp bir boşluk bırakılması ve ardından banka kartının son 4 hanesinin mesaja eklenmesi gerekmektedir. Bu şekilde oluşturulan SMS 3996’ya kısa mesaj şeklinde gönderilmelidir. Böylelikle kişi SMS yolu ile para puanlarını öğrenmiş olacaktır.

Yukarıda sıralanmış olan yöntemler dahilinde kişiler para puanlarını sorgulayabilir, bu sayede anlaşmalı iş yerleri üzerinden avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilir.