Finansbank - Kredi Mühendisi

Finansbank
Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır?
Cardfinans Finansbank para puan nerede geçer sorusu, Finansbank kullanıcısı birçok insan tarafından merak edilen hususlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere her banka, müşterileri için çeşitli kampanyalar sunmakta olup bu kampanyalar ile birlikte müşterilerinin avantaj kazanmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi birçok insan banka ya da kredi kartı kullanmakta, bu kartlar ile birlikte işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kişiler bu kartları kullanırken aynı zamanda kartlar üzerinden çeşitli avantajlar kazanmaktadır. Bu avantajlardan bir
Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar
Nakit işlemlerini bankalar üzerinden gerçekleştirmek zorunda olan kişilerin en büyük sorunu işlem masrafı ödemeleridir. (daha&helliip;)
Bankaların Emekli Maaş Aktarım Kampanyaları
Bankalar, mevcut müşteri sayılarını arttırmak ve kendilerine yeni kaynaklar yaratmak amacıyla emekli maaşı alan kişileri, maaşlarını kendi bankalarına (daha&helliip;)
Tüm Bankaların EFT Saatleri
Elektronik Fon Transferi yani herkes tarafından bilinen adıyla EFT, bankalar arası para transferi işlemidir. Aynı banka şubeleri arasında yapılan para (daha&helliip;)
Su Ürünleri Avcılığı Kredileri
Su Ürünleri Avcılığı Kredileri, balıkçılık ile uğraşan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bazı bankaların sunmuş oldukları yatırım (daha&helliip;)
Bankaların Çalışma – Mesai Saatleri
Türkiye’de 53 adet banka faaliyet göstermektedir. Bunlardan; 4 tanesi Kamu Kalkınma ve Yatırım Bankası, 3 tanesi TMSF bünyesindeki bankalar, 5 tanesi (daha&helliip;)
Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar
Bankacılık ürün ve hizmetlerinde gün geçtikçe görülen çeşitlilik, şubeler üzerindeki iş yüküne bağlı olarak da operasyonel maliyetleri arttırmıştır. (daha&helliip;)
Findeks Kredi Notu Öğrenme
Bankalar üzerinden yapılan kredi ve kredi kartı başvuruları, öncelikle kişilerin mevcut olan kredi notuna göre ön değerlendirmeye tabii tutulmakta (daha&helliip;)
ATM den Dolar ve Euro Çekilebilir mi?
Bankalar, gelişen teknoloji ile birlikte mevcut sistemlerinde birtakım iyileştirmeler yapmıştır. Bu iyileştirmeler sonrasında amaç müşteri (daha&helliip;)
Daha Fazla İçerik Yükle