TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları

TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları

İşletmeniz için kredi kartı kabul etmeniz cironuzu arttırmanız ve daha çok müşteri çekmeniz için olmazsa olmazlardan. Özellikle de günümüzde kredi kartlarının kullanımı bu kadar yaygınken.

Sürekli olarak nakit para taşıma derdinden kurtarması ve güvenlik önemleri nedeniyle kredi kartı kullanımı oldukça mantıklı. Yanında getirdiği taksit ve kampanya gibi avantajlar da bir diğer artısı. Tabiki bu işlemlerde satıcıya da bir takım komisyonlar yansıyor kaçınılmaz olarak.


 

TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları

Öncelikle bilmeniz gereken konu komisyon oranları sizin nasıl ödeme almak istediğinize göre şekillenmekte. Yani bugün pos cihazından geçtiğiniz satışı komisyon karşılığı ertesi gün de almanız mümkün. Ya da Pos cihazı üzerinden yaptığınız satışları belirli bir bloke gün sonrasında da kesintisiz olarak hesabınıza geçirmeniz mümkün. Bunun yanında haftanın veya ayın belirli bir günü ve blokeli-komisyonlu olarak da geçirme opsiyonlarınız var.

Bu konuda detaylı bilgili şubelerinizden almanız tavsiye edilir.

TEB pos cihazı nasıl alınır

Pos cihazı alma işlemi aslında basit bir işlemdir. TEB Pos cihaz başvurusunda bulunabilmek için size en yakın TEB şubesine uğramanız yeterli. Daha sonra istenen belgeleri beyan ederek onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir.