İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama 2015 - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama 2015

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama 2015

İş bankası kredi kartı başvurunuzun durumu hakkında bilgi sahibi olmak için yazımıza göz atabilirsiniz. Türkiye İş bankası ülkemizin sağlam temeller üzerine kurulmuş, çağdaş ve öncü bankalarındandır. Bankacılık alanında tüketicilere avantajlı bir çok ürün ve hizmet sunma çabası içerisindeki İş bankasının, kredi kartı alanında da ürünleri bulunmaktadır.
İş bankasının en çok bilinen kredi kartı markalarından bir tanesi de Maximum karttır.

isbankasi

İş bankası Maximum kart başvurusu Nasıl yapılır? Başvurusu sonucu Nasıl sorgulanır?

Maximum kart başvuru işlemlerini bir çok kanal üzerinden gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Kart başvurunuzu yapmak için iş bankası internet sitesi üzerinden size en yakın iş bankası şubesi adres bilgilerine ulaşıp, şubeye giderek bizzat başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için şubeye gitmek ve Zaman kaybetmek yerine, telefon bankacılığı ve internet şubesi üzerinden de başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İş bankası telefon bankacılığı müşterilere 7 gün 24 saat boyunca destek hizmeti sağlamaktadır. 0850 724 0 724 üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri hattında başvuru işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Telefonunuz üzerinden bir diğer başvuru yöntemi ise SMS göndererek başvuru yapmaktadır. Telefonlarınızın sms ekranından MAXIMUM boşluk TC Kimlik Numaranızı yazarak 4402‘ye göndererek de başvurunuzu iletebilirsiniz.

İnternet üzerinden başvurularda ise iş bankasının hızlı kredi kartı başvuru sayfasını veya internet bankacılığı kullanıyorsanız, başvurular kısmından başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

isbankasi

İş bankası Maximum kart başvuru sonucu öğrenme

Yaptığınız başvuru işleminden sonra bankanın size vereceği cevabı merak ediyorsanız çeşitli yollarla kontrol etme şansınız var. Genellikle bankalar olumlu veya olumsuz yanıtları müşterilerine iletseler de, kendiniz de başvurunuzu takip edebilirsiniz.

İş bankası internet sitesi üzerinden, bireysel kategorisi altında bulunan kartlar kategorisine giriş yapıp, ardından hızlı kredi kartı başvurusu linki aracılığıyla başvuru yapabildiğini gibi aynı Zaman’da başvuru durumunuzu da takip edebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise 0850 724 0 724 iş bankası müşteri hattı üzerinden müşteri temsilcisine bağlanıp, tc kimlik numaranız yardımıyla başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Başvurularınızı sorgulamadan önce, değerlendirmenizin yapılması için üzerinden bir hafta veya on gün gibi bir süre geçmesi gerekebileceğini göz önünde bulundurunuz.