Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar

Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar

Bankacılık ürün ve hizmetlerinde gün geçtikçe görülen çeşitlilik, şubeler üzerindeki iş yüküne bağlı olarak da operasyonel maliyetleri arttırmıştır. Bu maliyetleri karşılamak amacıyla masraf kalemlerinde yapılan değişikler, müşteri şikâyetlerinin artmasına neden olmuştur. Bu doğrultuda yapılan çalışmalar sonrasında bankalar, hem iş yükünü azaltmak hem de müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla zaman içinde bir takım yenilikleri devreye sokmuştur.  Bu yeniliklerin başında da Dijital Bankacılık Hizmetleri gelmektedir.

Dijital Bankacılık sayesinde tüm bankacılık işlemlerinizi bu kanal üzerinden masrafsız olarak hızlı bir şekilde yapabilmektesiniz. Peki, hangi bankalar dijital bankacılık hizmeti sunmaktadır?

Dijital Deniz

Denizbank’ın dijital bankacılık hizmetidir. Havale ve EFT işlemlerinizi bu kanal üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank’ın bu hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken Dijital Deniz bağlantısına tıklayarak ilgilendiğiniz ürün ve hizmet ile ilgili başvurunuzu yapmaktır.

ING Günlük Paket

İngBank Günlük Paket hizmeti; vadesiz hesap, destek hesap, nakit kart ve fatura ödeme talimatlarının yer aldığı bir pakettir. Bu paket dâhilinde açılan hesaplardan hesap işletim ücreti alınmamaktadır. İnternet Bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM’lerden saat 09:00-16:00 saatleri arasında yapılan EFT işlemlerinden ücret alınmamaktadır.

Finansbank EnPara

[ads2] Türkiye’nin ilk dijital bankacılık hizmetidir. EnPara üzerinden yapılan havale ve EFT işlemlerinden hiçbir şekilde masraf alınmamakta, vadesiz hesaplardan da hesap işletim ücreti kesilmemektedir. EnPara üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlemler sayesinde, belirli dönemlerdeki kampanya ve avantajlardan faydalanabilir. Kampanya duyurularını EnPara.com sitesi üzerinden takip edebileceğiniz gibi, dijital şubeye her girdiğinizde size özel kampanyalar sayfasında da takip edebilirsiniz.

EnPara.com müşterisi olmak için tek yapmanız gereken, internet sitesi üzerinden başvuru yapmaktır. Yaptığınız bu başvurunuz sonrasında, cep telefonunuza ve kayıtlı olan mail adresinize bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajı takiben belirttiğiniz randevu tarihine bağlı olarak EnPara Müşteri Hizmetleri yetkilisi sizi arayacak ve randevu saati konusunda sizden teyit isteyecektir.

Kararlaştırdığınız gün ve saatte, bildirmiş olduğunuz adresinize Finansbank EnPara Yetkilisi ilgili evraklarla birlikte gelerek sizden kimliğinizi isteyecek ve gerekli kontrolleri yaparak, ilgili sözleşmelere imzanızı alacaktır. Belgelerin taranması sonrasında cep telefonunuza hesabınızın açıldığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Bundan sonra EnPara hesabınıza giriş yaparak hesabınızı aktiflemeniz ve şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi Nuvo

Nuvo hizmeti ile havale ve EFT ücreti, hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Tüm bankacılık işlemlerinizi webden, cepten ve tablet üzerinden istediğiniz anda gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların dışında Nuvo içinde yer alan mağazalardan indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz.