Bankaların Emekli Maaş Aktarım Kampanyaları - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Bankaların Emekli Maaş Aktarım Kampanyaları

Bankaların Emekli Maaş Aktarım Kampanyaları

Bankalar, mevcut müşteri sayılarını arttırmak ve kendilerine yeni kaynaklar yaratmak amacıyla emekli maaşı alan kişileri, maaşlarını kendi bankalarına taşımaya teşvik edebilmek için çok çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladı. Tabi ki, bankaların bu tür kampanyalar düzenleyerek emeklileri kendi bankalarına bağlamaları için öncelikle Sosyal Güvenlik Kurumu ile bir protokol imzalamış olması gerekir. Yani her emekli istediği her bankaya emekli maaşını taşıyamaz.

İşte Sosyal Güvenlik Kurumu ile protokol imzalayan bankaların emekli maaş aktarım kampanyaları:

ING Bank

İng Bank, emekli maaşını taşıyan SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur emeklileri için 2 çeyrek altın vermektedir. Bu altınları alabilmek için, aylık 700 TL maaş alıyor olmak ve maaşını en az 4 yıl boyunca İng Bank üzerinden almaya devam etmek gerekiyor.

Finansbank

Finansbank, emekli maaşını taşıyan kişiler için oluşturmuş olduğu Emeklilik Paketi ile yılda 360 TL varan indirimlerin yanında, market ve eczane harcamalarında %5 indirim, mevcut ürün ve hizmetlerden ücretsiz faydalanma, indirimli faiz oranları gibi daha birçok avantajdan faydalandırıyor.

Yapı Kredi

Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan emekliler;

  • Hesap işletim ücreti alınmaz.
  • İnternet bankacılığı, mobil banka, atm ve telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilen havale işlemleri, maaş alınmaya devam edildiği sürece ücretsizdir.
  • Bireysel kredi taleplerinde, avantajlı kredi paketleri kullanımı sağlanır.
  • Ykb atm’lerinden günlük 3.000 TL para çekme limiti.

[ads2] İş Bankası

Emekli maaşını İş Bankasına taşıyan isteyen kişiler için bir Emeklilik paketi hazırlanmış. Bu paket dahilinde; 30 Haziran 2016 tarihine kadar, emekli maaşını ilk defa aktaran ve kredi kartı kullanan iş bankası müşterilerinin, ilk maaş ödemeleri sonrasında maximum kartarına 50 TL tutarında maxipuan yüklenir. Bunun dışında bankacılık ürün ve hizmetlerinden avantajlı faiz ve oranlarda faydalanır, havale işlemlerinde masraf ödemez, maaş aldığı sürece vadesiz hesabına hesap işletim ücreti yansımaz.

DenizBank

Emekli maaşını Denizbank’a taşımak isteyen kişiler için, avantajlı bankacılık paketi hazırlanmış. Bu paket kapsamında, avantajlı kampanyalar, düşük kredi faizleri, ücretsiz işlemler, asistans hizmetleri gibi avantajlardan faydalandırmaktadır.

Şekerbank

Şekerbank, emekli maaşını bankaya taşıyan kişilere, ilk maaş ödemelerinin ardından maaş hesaplarına 300 TL yatırıyor. Bu ikramiyenin dışında;

  • Ücretsiz havale ve EFT işlemleri,
  • ATM’lerden 3000 TL’ye kadar nakit çekimi,
  • Hesap işletim ücreti muafiyeti,
  • Şubelerde işlem önceliği
  • Emekli maaşlarını almaya gelemeyecek durumda olan kişiler için, kapıda maaş ödeme hizmeti.