Acil Kredi Veren Bankalar - Kredi Mühendisi - Kredi Notu ve Güncel Kredi Haberleri

Acil Kredi Veren Bankalar

Acil Kredi Veren Bankalar

Ortaya çıkan kredi ihtiyaçlarımızı karşılamamız gerek bankacılık mevzuatları gerek farklı sebepler yüzünden uzun süreler alabiliyor. Kullanmak istediğimiz kredi miktarına da bağlı olarak, olumlu olarak krediye yanıt alıp, paramızı çekme süremiz haftalar alabilmektedir. İşte bu gibi durumlarda acil olarak nakit ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz, kredi verme süresi diğer bankalara göre daha kısa olan bankalar imdadımıza yetişmektedir.

Acil Kredi Veren Bankalar Nasıl Bulunur?

acil-kredi-veren-bankalarHızlı bir biçimde kredi alabileceğimiz bankalara nasıl ulaşabiliriz? Soruya cevap olarak bir çok farklı yöntem söyleyebilmek mümkündür. Günümüzde bir çok banka, gerek cep telefonlarımıza gönderdikleri SMSler aracılığıyla gerekse gönderdikler kampanya mailleri aracılığıyla, kredi fırsatlarından tüketicileri haberdar etmektedirler. Örnek olarak kendi cep telefonuma da gelen bir mesajı gösterecek olursam; “Size özel cazip faizli 17.000 TL kredinizi onaylatmak ve kullanmak için son gün 07/12/2015! Sizi nüfus cüzdanınızla Garanti şubelerine bekliyoruz.” Şeklinde bir mesaj gönderilmiş.

Cep telefonlarınıza özellikle hesabınızın bulunduğu bankalardan gelen bu ön onaylı kredi tekliflerini değerlendirip hızlı bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. Banka sizin kredi puanınız sonucunda bu krediyi alabileceğiniz yönünde görüş oluşturmuş ve size bu yönde bir kredi teklifi yapmaktadır.

Teklif Alın

Aynı şekilde bankaların reklamlarında da görebileceğiniz, TC Kimlik numaranızı kısa mesajla gönderip kaç paraya kadar kredi alma imkanınız olduğunu gösteren teklifler olabilmektedir. Eğer müşterisi olduğunuz bankalar size teklifte bulunmuyorsa, gördüğünüz fırsatları değerlendirmeye çalışabilirsiniz. Kimlik numaranızı farklı bankaların ön onay için oluşturduğu numaralara göndererek şansınızı arttırabilirsiniz. Birden çok geri dönüş olduysa gelen teklifleri, faiz oranları ve vade imkanlarını mutlaka karşılaştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Siz de Kendinizi Hazırlayın

Acil olarak kredi ihtiyaçlarınızı karşılamanızın bir diğer yolu da, eğer size bu tarz teklifler gelmiyorsa veya daha farklı rakamlar için kredi arayışınız mevcutsa, bankadan istenen evrakları önceden araştırıp başvurunuzu buna göre yapmanızdır. Daha sonra bankadan ek evrak istenmesi gibi durumlarla karşılaşıp süreci uzatmak yerine, bankanın isteklerini eksiksiz olarak hazırlayıp başvuru işlemini yapmak sizin avantajınıza olacaktır.