Bankalar - Kredi Mühendisi

Bankalar
Fast EFT Nedir, Hangi Bankalarda Var?
Günümüzde çoğu bireyin kullandığı mobil bankacılık hizmetleri sağladığı pek çok fayda sebebiyle oldukça beğenilerek kullanılmaktadır. İnsanlar mobil bankacılık hizmetinden; kredi başvurusu, kart hareketleri, borç ödeme ve para transferi gibi pek çok işlemi hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedir. Özellikle para transferi işlemi (EFT) ödeme işlemleri konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu konu hakkında son dönemde geliştirilen Fast EFT hizmeti pek çok banka tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Fast EFT, farklı bankalardaki hesaplara çok kısa
Altına Taksit Yapan Bankalar (Tam Liste)
Altına taksit yapan bankalar, çoğu zaman yatırımcıları ya da acil altın ihtiyacı olan kişileri büyük bir dertten kurtarmaktadır. Altın, ülkemizde en sık kullanılan yatırım araçlarından bir tanesidir. Birikimi olan insanlar, paralarının yettiğince altın alarak değerlenmesini beklemektedir. Bazı insanlar da, birikimi olmadığı halde kredi kartlarına taksitle altın alıp kenara koymak istemektedir. Kimi zaman ise, düğünlere boş gidilmemesi amacıyla taksitle altın alma işlemleri talep edilmektedir. Altın, hem hediye hem de birikim için
2021 Tüm Bankaların Kiralık Kasa Fiyatları
Tabloda yer alan veriler bankaların kendi internet sitelerinden toplanmıştır ve tablo haline getirilmiştir. Başlıklara tıklayarak sıralama yapabilirsiniz. (daha&helliip;)
Covid-19 salgınıyla mücadelede ülke genelinde yeni tedbirler uygulanmaya başladı. Bankalar da çalışma saatlerini yeniden düzenledi.  (daha&helliip;)
Konut Kredisinde KDV İadesini Geri Alma
Birçok haber sitesinde; konuta uygulanan KDV oranlarının düşürülmesi ile konut kredisi kullanan kişilerin bankalara başvuru yaparak KDV iadesi (daha&helliip;)
Vakıfbank Sarı Panjur 120 Ay Konut Kredisi
Ev sahibi olmak artık çok kolay. Vakıfbank Sarı Panjur kredileri arasında sizin için en uygun vadeyi, en uygun faiz oranları ile kullanarak, hayalinizdeki (daha&helliip;)
Ön Onaysız (Kesin) Kredi Veren Bankalar
Bankalara yapacağınız kredi başvurularının hızlı ve evraksız olarak sonuçlanması sonrasında ön onaysız kredi kullanmış olursunuz. (daha&helliip;)
Kredi Kartı Borcundan Dolayı Eve Haciz Gelir mi?
Kredi kartı borcuna ait asgari ödemenin üst üste 3 dönem yapılmaması durumunda banka tarafından idari takip işlemleri başlatılır. Bu işlemlerin başlatılması (daha&helliip;)
72 Ay vadeli kart borcu yapılandırma
27 Eylül 2016 tarih ve 29840 nolu Resmi Gazete’de yayınlanan yönetmelik gereği 72 ay vadeli kart borcunuzu yapılandırabileceksiniz. (daha&helliip;)
2017 Yılında Konut Kredisi Faizleri Düşer mi?
OHAL öncesinde %1’in üzerinde seyreden konut kredisi faiz oranları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faiz oranlarının indirilmesi ile ilgili (daha&helliip;)
Daha Fazla İçerik Yükle