Bankalar
2021 Tüm Bankaların Kiralık Kasa Fiyatları
Tabloda yer alan veriler bankaların kendi internet sitelerinden toplanmıştır ve tablo haline getirilmiştir. Başlıklara tıklayarak sıralama yapabilirsiniz. (daha&helliip;)
Covid-19 salgınıyla mücadelede ülke genelinde yeni tedbirler uygulanmaya başladı. Bankalar da çalışma saatlerini yeniden düzenledi.  (daha&helliip;)
Konut Kredisinde KDV İadesini Geri Alma
Birçok haber sitesinde; konuta uygulanan KDV oranlarının düşürülmesi ile konut kredisi kullanan kişilerin bankalara başvuru yaparak KDV iadesi (daha&helliip;)
Vakıfbank Sarı Panjur 120 Ay Konut Kredisi
Ev sahibi olmak artık çok kolay. Vakıfbank Sarı Panjur kredileri arasında sizin için en uygun vadeyi, en uygun faiz oranları ile kullanarak, hayalinizdeki (daha&helliip;)
Ön Onaysız (Kesin) Kredi Veren Bankalar
Bankalara yapacağınız kredi başvurularının hızlı ve evraksız olarak sonuçlanması sonrasında ön onaysız kredi kullanmış olursunuz. (daha&helliip;)
Kredi Kartı Borcundan Dolayı Eve Haciz Gelir mi?
Kredi kartı borcuna ait asgari ödemenin üst üste 3 dönem yapılmaması durumunda banka tarafından idari takip işlemleri başlatılır. Bu işlemlerin başlatılması (daha&helliip;)
72 Ay vadeli kart borcu yapılandırma
27 Eylül 2016 tarih ve 29840 nolu Resmi Gazete’de yayınlanan yönetmelik gereği 72 ay vadeli kart borcunuzu yapılandırabileceksiniz. (daha&helliip;)
2017 Yılında Konut Kredisi Faizleri Düşer mi?
OHAL öncesinde %1’in üzerinde seyreden konut kredisi faiz oranları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faiz oranlarının indirilmesi ile ilgili (daha&helliip;)
Sim Kart Değişikliğinde Bloke Kaldırma
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, (BDDK) 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren geçerli olan düzenlemeye göre, bankaların internet şubelerine (daha&helliip;)
Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar
Nakit işlemlerini bankalar üzerinden gerçekleştirmek zorunda olan kişilerin en büyük sorunu işlem masrafı ödemeleridir. (daha&helliip;)
Daha Fazla İçerik Yükle