Chania

Anasayfa » Krediler » Senet Karşılığı Faizle Borç Para Verenler

Senet Karşılığı Faizle Borç Para Verenler


Bankalar ve finans kuruluşları, müşterilerinin talep ettikleri kredi ihtiyaçlarını yasal zeminde karşılamak ve hizmet vermek için kurulmuş kuruluşlardır. Bankalardan hizmet alırken, müşteriler yaptıkları başvurulara göre farklı şekillerde incelemeler geçirmektedirler. Özellikle kredi ve kartı işlemlerinde bankalar risk oranlarına oldukça dikkat etmektedirler. Müşterileri değerlendirirken kullandıkları kriterler, kredi notu ve gelir durumudur. Belirli sebeplerden kredi notu düşük olan veya gelir durumu yasal olarak belgelenemeyen kişiler işlem yaparken sıkıntı yaşamaktadırlar. Bankalardan alınan olumsuz sonuçlar tüketiciye para bulmak için farklı kaynaklara ve yöntemlere sevkedebiliyor.


Banka Kara Liste Sorgulaması

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar


senet-karsiligi-faizle-borcEğer kredi notunuz düşük olduğu için kredi çekemiyorsanız veya kazandığınız parayı belgeleyemediğiniz için kredi başvurularınız reddediliyorsa, farklı platformlarda senetle kredi adı altında tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Günümüzde farklı zeminlerde faaliyet gösteren bazı kişi kuruluşlar, farklı modellerde kişilerin kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bu tarz bir işlem yaparken yasal statüsü konusunda hassas davranmakta fayda var. Güvenilir olmayan, mafyavari kişilerle yapacağınız işlemler daha sonra çokça başınızın ağrımasına sebep olabilir. Senede imza attırmak veya boş senet doldurmak şeklinde uygulamalardan kaçınmanız yararınıza olacaktır. Senetsiz borç para bulmakta günümüzde çok kolay olmasa da, imkansız değildir.

Ortalama olarak 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar senetle borç para verme işlemleri yapılabilmekte. Ne kadar borç para istediğinize ve ödeme vadenize göre arayışlara girebilirsiniz.

Elde etmek istediğimiz para eğer hayati ihtiyaçlar için gerekli değilse sizlere tavsiyemiz, yasal zemini olmayan para temin işlerinden olabildiğince uzak durmanızdır. Daha sonrasında yaşayabileceğiniz sıkıntılar hem sizi hem de ailenizi bir çok konuda zora sokabilir


Etiketler:, ,

Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi