Chania

Anasayfa » Adios » Adios Kart Avantajları

Adios Kart Avantajları


Yapı Kredi Bankasının bir kredi kartı olan Adios Kart kullanıcılara önemli avantajlar sunmaktadır. Özellikle de seyahat alanında büyük artıları bulunmakta. Bu kartla yapılan alışverişlerden kazanılan puanlar seyahat harcamalarında 3 kata kadar, bazı özel kampanyalarda 7,5 kata kadar değerli olarak kullanmak mümkün.

 

Dünyanın bir çok yerini puanlarınızı kullarak gerçekten uygun koşullarda gezme imkanı yakalama şansına sahipsiniz.

Adios kart ile seyahat harcamaları Yapı Kredi Bankası seyahat hattı üzerinden yapılmakta. Ayrıca kartınızda yeterince puan olmasa bile avans puan kullanarak harcama yapabilirsiniz.

Adios’un Classic ve Premium olarak kart türü çeşitleri mevcut. Premium Adios’ta ek olarak bazı avantajlardan daha yararlanma imkanınız bulunmakta.

 

adios-kart-avantajlari-Adios puanlarınız ile aldığınız bilete alan vergileri dahil oluyor. Yani herhangi bir ekstra ödeme yapmaya gerek kalmıyor.

-Sizinle beraber edecek bir yakınınız varsa onun için %25 daha düşük puan kullanarak bilet alabiliyorsunuz.

-Puanlarınızla aldığınız biletlerde 100TL üst limite kadar 0-2 yaş bebeğiniz ile ek ücret ödemeden seyahat edebilirsiniz.

-Aile puanı uygulaması ile puanlarınızı paylaşabilirsiniz, aile üyeleriyle birleştirebilirsiniz.

-Sabiha Gökçen (SAW) Havalimanın’daki Duty Free mağazalarında %5 indirim fırsatı –ay içerisinde 100TL indirime kadar- bulunuyor.


Etiketler:,

Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi