Chania

Anasayfa » Kampanyalar » Vakıfbank World’den 1000TL Faizsiz ve Masrafsız Kredi

Vakıfbank World’den 1000TL Faizsiz ve Masrafsız Kredi


Ülkemizin eski bankalarından biri olan Vakıfbank, kullanıcılarına zaman zaman kredi anlamında faizsiz kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bu tarz faizsiz ve masrafsız krediler denk geldiği zaman alarak ihitaçlarımızı karşılayıp daha sonra taksitle ödeyerek bütçemizi rahatlatabiliriz.

Vakıfbank’ın yaptığı yaptığı faizsiz kredi kampanyası müşteri bazından yapılmış durumda. Eğer Vakıfbank müşterisiyseniz ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılmışsa bu imkandan yararlanabilirsiz.

Çekilecek kredi tutarı 1000 TL ve ödeme şekli olarak 4 taksit belirtilmiş.


→ TEB’den faizsiz, masrafsız 1000TL Hesabınızda

→ DenizBank’tan 1,500 TL’ye varan Faizsiz ve Masrafsız Kredi


vakifbank
Eğer ihtiyacınız varsa ve bu kampanya ile ilgili bankadan SMS ile bilgilendirme yapıldıysa kolayca 1.000 TL kredinizi çekip ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili ayrıntılar için Vakıfbank’ın iletişim kanallarından ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Faizsiz ve Masrafsız diğer kredi seçenekleri için güncel makalelerimizden faydalanabilirsiniz.


Etiketler:,

Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi