Chania

Anasayfa » Kampanyalar » Bank’O Card Axess ile Ekim ayında %20 chip-para Fırsatı!

Bank’O Card Axess ile Ekim ayında %20 chip-para Fırsatı!


Odeabank Türkiye’de uzun yıllardan sonra sıfırdan kurulan ilk banka olma özelliğini taşıyor. Odeabank’ın bir hizmeti olan Bank’O Card Axess’ten Ekim ayına özel %20 oranında Chip-para dağıtan bir kampanya düzenliyor.

Eğer haftasonu için bu sektörlerde (eğlence/restoran/giyim) yapacağınız alışveriş varsa ve Bank’o Card Axess’iniz varsa kampanya değerlendirilmeye değer.

 

Bank’O Card Axess ile Ekim ayında haftasonları yapacağınız (Cumartesi ve Pazar günleri) (3-4, 10-11, 17-18, 24-25, 31) geçerli bir kampanyadır.

Kampanyaya katılmak için SMS gönderilmesi şartı bulunmakta.

 

Kampanya Detayları Şu Şekilde;

odeabank-bankocard-chippara

Kampanya, Ekim ayı boyunca tüm Cumartesi-Pazar günleri (3-4, 10-11, 17-18, 24-25, 31) geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için HAFTASONU yazarak, 8444’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS ile katılım yapmayan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamayacaklardır.

Kampanyaya eğlence/restoran/giyim sektörlerinde yapılacak alışveriş işlemleri dahildir.

Belirtilen sektörlerde yapılacak işlemler üzerinden %20 chip-para kazanılacaktır. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 50 TL chip-para kazanabilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılacak chip-para tutarları, işlemin yapıldıktan sonraki ilk pazartesi günü yüklenecek olup, kullanım süresi 5 gündür. 5 günün sonunda kullanılmayan chip-paralar geri alınacaktır. (Örneğin 10 Ekim Cumartesi günü ödül kazanmaya hak kazanan müşterinin ödülü, 12 Ekim Pazartesi günü yüklenecek olup, 17 Ekim Cumartesi gününe kadar kullanılmadığı taktirde geri alınacaktır.)

Kampanyaya, Bank’O Card kredi kartları dahil değildir.

Kampanyadan sadece Odeabank tarafından bilgilendirilen Bank’O Card Axess sahipleri yararlanabilecektir.

Odeabank kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.


Etiketler:

Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi