Chania

Gündem

2015 Yılında, bankalara ait güncel kiralık kasa fiyatları için yazımıza göz atabilirsiniz. Ücretler yıllık veriler kullanılarak yazılmıştır. Tabloda yer alan veriler bankaların kendi internet sitelerinden toplanmıştır ve tablo haline getirilmiştir.

Soru & Cevap

Krediler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.


hepsiburada-100tl-chippara

HepsiBurada Kasım Chip Para Kampanyası

Kasım ayına yaklaşmamızla birlikte alışveriş siteleri ve bankalar da kampanyalarını açıklamaya devam ediyor. Online alışverişte çok büyük yelpazede ürün sunan Türkiye’nin eski ve güvenilir »»»

odeabank-oksijen-13faiz

Odeabank’tan Oksijen Hesap %13 Faiz

Geçmişi çok uzun yıllara dayanmasa da günümüzün hızla büyüyen dinamik bankalarından biri olan Odeabank’tan %13 faiz fırsatı sizi bekliyor. Standart gecelik faiz oranından»»»

paypal-50-iade

Paypal %50 para iadesi fırsatı

Paypal bir süredir ülkemizde de hizmet gösteren uluslarası, internet üzerinden çalışan bir online ödeme sistemidir. Kredi kartınızı tanımlayarak veya Paypal hesabınıza gelen para»»»

bonus-flas-kampanyalari-guncel

Bonus Flaş Kampanyaları

Bonus Flaş, Garanti bankasının çıkarttığı şu an için sadece ios mobil işletim sisteminde çalışan bir bankacılık uygulamasıdır. Uygulama üzerenen düzenlenen kampanyalar kolay bir şekilde takip »»»

garanti-link-mng-kampanya

Garanti Link Kampanyaları

Garanti Link sizlere sosyal medyaya özel kampanyalardan faydalanma imkanı sunan Garanti Bankasının bir bankacılık uygulamasılık. Garanti Link ile sosyal medya ve bankacılık»»»


Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi