Chania

Anasayfa » ING Pegasus Plus » ING Bank Pegasus Plus Kart

ING Bank Pegasus Plus Kart


ING Bank’ın verdiği bir kart türü olan ING Pegasus Plus Kart’tan bahsetmek istiyorum bu yazıda sizlere. Adından da anlaşıldığı gibi Pegasus havayolları ile ING Bank’ın ortak ürünü bir kredi kartıdır.

ING Pegasus Plus Kart ile yaptığınız tüm harcamalardan %1 UçuşPuan
Pegasus havayollarında yaptığınız harcamalarda ek %2 UçuşPuan kazanma fırsatı sunuyor.


Garanti’den Pegasus’ta Yurtdışı %30 İndirim

Miles&Smiles’dan 5000 Hoş geldin Mili Hediye


INGBank-pegasus-plus-kart

ING Pegasus Plus Kart Avantajları

En önemli özelliklerinden biri de yıllık kart aidatı bulunmamakta.

ING Pegasus Plus Kart Bonus özelliğine sahiptir ve bonus işyerlerinde bonus kazandırır, taksit imkanlarından yararlanmanızı sağlar.

Kart ilk çıktığında belki hatırlayanlar olacaktır, Pegasus ile aktarmasız bir uçuş hediye edilmişti ancak o kampanya sona ermiştir.

Miles&Smiles’dan farkı ise topladığınız UçuşParalarla bilet alırken vergi ve harçları da uçuşparalarınızla ödeyebiliyorsunuz.

Bunlara ek olarak Nakit avans özelliği ve nakit avansın taksitlendirilmesi gibi artıları da bulunmakta.

SMS ile başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205’e göndermeniz yeterli. ÖRN: PGS 12345678910.

Daha detaylı bilgi için INGBANK sayfasını inceleyebilirsiniz. Güncel ING Pegasus Plus Kart kampanyaları ve avantajarı için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.


Etiketler:,

Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi