Chania

Anasayfa » Bankalar » TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları

TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları


İşletmeniz için kredi kartı kabul etmeniz cironuzu arttırmanız ve daha çok müşteri çekmeniz için olmazsa olmazlardan. Özellikle de günümüzde kredi kartlarının kullanımı bu kadar yaygınken.

Sürekli olarak nakit para taşıma derdinden kurtarması ve güvenlik önemleri nedeniyle kredi kartı kullanımı oldukça mantıklı. Yanında getirdiği taksit ve kampanya gibi avantajlar da bir diğer artısı. Tabiki bu işlemlerde satıcıya da bir takım komisyonlar yansıyor kaçınılmaz olarak.


 

TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları

Öncelikle bilmeniz gereken konu komisyon oranları sizin nasıl ödeme almak istediğinize göre şekillenmekte. Yani bugün pos cihazından geçtiğiniz satışı komisyon karşılığı ertesi gün de almanız mümkün. Ya da Pos cihazı üzerinden yaptığınız satışları belirli bir bloke gün sonrasında da kesintisiz olarak hesabınıza geçirmeniz mümkün. Bunun yanında haftanın veya ayın belirli bir günü ve blokeli-komisyonlu olarak da geçirme opsiyonlarınız var.

Bu konuda detaylı bilgili şubelerinizden almanız tavsiye edilir.

TEB pos cihazı nasıl alınır

Pos cihazı alma işlemi aslında basit bir işlemdir. TEB Pos cihaz başvurusunda bulunabilmek için size en yakın TEB şubesine uğramanız yeterli. Daha sonra istenen belgeleri beyan ederek onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir.


Etiketler:

Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi