Chania

Anasayfa » Bankalar » Odeabank’tan Oksijen Hesap %13 Faiz

Odeabank’tan Oksijen Hesap %13 Faiz


Geçmişi çok uzun yıllara dayanmasa da günümüzün hızla büyüyen dinamik bankalarından biri olan Odeabank’tan %13 faiz fırsatı sizi bekliyor. Standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz oranı ile paranızı değerlendirebilirsiniz.

Eğer minimum 2.000 TL TL vadesiz mevduat kullanım tutarı belirtirseniz, belirttiğiniz bu tutarın üzerinde kalan birikimlerinize her gün için fazladan %2 faiz oranı ile değerleniyor.

2.000-5000. TL arası Oksijen Hesap için %13,
50.001-100.000 TL arasında ise %12,5 brüt faiz imkanı Odeabank’ın şubelerinde sizi bekliyor.

Ekim ayı faiz oranlarını karşılaştırdığımız diğer yazımızdan da görebileceğiniz gibi;


→ Enpara & Cepteteb ve Nuvo Ekim Faiz Oranları

Enpara’da 32 gün  %11,85

CepteTEB’de 32  gün %11,75

NUVO’da ise 32 gün %11,65


odeabank-oksijen-13faizOdeabank’ın sunduğu %13’lük faiz teklifi oldukça cazip görünüyor, birikimlerinizi değerlendirmek istiyorsanız fırsatı incelemenizde fayda görüyoruz.

Ayrıca kampanya kapsamında Oksijen hesap ile her ay +2 sinema biletiniz ve +2 faturanız Odeabank’tan.

Hesap işletim ücretinden kurtulmak istiyorsanız da, 2 arkadaşınızı Oksijen hesaplı yapamanız durumunda 2 yıl boyunca ücret ödemiyorsunuz.

 

Odeabank Oksijen hesaba internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak, çağrı merkezini arayarak, SMS ile ve Odeabank şubeleri aracalığıyla başvurabilirsiniz.


Etiketler:

Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi