Chania

Anasayfa » Bankalar » Enpara & Cepteteb ve Nuvo Kasım Faiz Oranları

Enpara & Cepteteb ve Nuvo Kasım Faiz Oranları


Elimizdeki birikmiş paralarımızı, ya da her ay gelen maaşımızı risksiz şekilde değerlendirmek için yapabileceğimiz işlemlerden bir tanesi de vadeli mevduat hesabında faize yatırmak. Aslına bakılırsa faiz bu durumlarda pek kazanç sayılmaz, paramızın ancak enflasyon karşısında erimesine engellemeye yarayan bir araçtır.

Banka seçimi konusunda da en yüksek veren bankaları tercih etmemiz, paramızın en iyi getiriyi sağlaması için gereklidir.

Bu yazıda sizlere Enpara, Cepteteb ve Nuvo’nun Kasım ayı faiz oranlarını karşılaştıracağız. Bu oranların dışında şubesiz bankacılık ürünlerinin en güzel yanlarından bir tanesi de bu oranların 1-2 puan altına paranızı günlük faizde de tutabiliyorsunuz.

→ Enpara & Cepteteb ve Nuvo Ekim Faiz Oranları 


 

Enpara & Cepteteb ve Nuvo Kasım Faiz Oranları

cepteteb-enpara-nuvo-faiz-oranlariEnpara’da 32 gün için birikimlerinize %11,75
CepteTEB’de 32 gün için birikimlerinize %11,80
NUVO’da ise 32 gün için birikimlerinize %11,85

Oranlarında faiz alabiliyorsunuz.

Kasım 2015 için şuanlık görünen en iyi faiz değeri Yapıkredi’nin NUVO oluşumunda. Ekim ayı içerisinde en yüksek faiz oranını Enpara sağlamıştı.

Kasım ayı içerisinde Nuvo’yu takip eden en yüksek faiz oranı Cepteteb, onun ardından ise Enpara gelmekte.

Bol birikimli günlere.


Etiketler:, , ,

Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi