Chania


2016 Yılbaşı Kredisi Kampanyaları

Yepyeni bir yıla girerken hayatınızdaki borçlardan kurtulmak, güzel bir tatile çıkmak veya yeni bir arabaya kavuşmak istiyorsanız, 2016 yılbaşına özel kredi kampanyalarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Yılbaşının yaklaşması ile birlikte bankalar da yavaş yavaş yılbaşına özel olarak hazırladıkları kredi kampanyalarını duyurmaya başlıyorlar.

 

Yılbaşına özel olarak dosya masrafından ve faizlerden özel avantajlarla yararlanıp, nakip ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

 

Bankalardan kredi fırsatlarını açıklayan oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 


Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi


Yapı Kredi Kobi’lere Özel 2016 Ödemeli 50.000 TL Kredi

2016 yılı yaklaşırken yeniyıla özel hazırlanan cazip kredi teklifleri de yayınlanmaya devam ediyor. Ülkemizin köklü ve güvenilir bankalarından olan Yapı Kredi bankasından, krediye ihitaç duyan esnaf ve kobi’ler için özel bir kredi fırsatı.

Garanti Yılbaşı Kredisi


→ Garanti Yeni Yıl Kredisi 2016

Garanti Bankası 2016 Yeni yıl kredisi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeye gerek kalmayacak. Garanti Bankası’nın 2016 Yeni yıla özel olarak kredi fırsatından yararlanarak kredinizi çekebilirsiniz.

İş Bankası Yılbaşı Kredisi


 

 

ING Bank Yılbaşı Kredisi


 

 

Akbank Yılbaşı Kredisi


 

 

Denizbank Yılbaşı Kredisi


 

 

TEB Yılbaşı Kredisi


 

 

Finansbank Yılbaşı Kredisi


 


Bankaların SWIFT Kodları!

SWIFT kodu nedir? SWIFT kodu ya da SWIFT-BIC Uluslarası para transferlerinde kullanılan kod sistemidir. 8 veya 11 karakterden oluşmaktadır. Koddaki ilk 4 karakter finans kuruluşunun kodu, sonraki 2 karakter ISO ülke kodu, sonraki 2 karakter lokasyon kodu ve sondaki 3 hane opsiyonel olup şube kodunu belirtmektedir.

SWIFT Kodları için Tıklayınız


İletişim    Site Haritası    Gizlilik Politikası    Yasal Uyarı   v1.4 2015 Kredi Mühendisi